Twitter
2 gün 1 gece 5*Dedeman Otel'de yarım pansiyon konaklamalı "Pamukkale-Eskişehir" turu ulaşım,rehberlik dahil 199 TL!
5-12-18-19-26 Mayıs/9-16-23 Haziran/14-21-28 Temmuz/4-11-18-25 Agustos 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 174207
199,00 TL
320,00TL
liste
%38
indirim
121TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • eskisehir1
 • eskisehir111
 • eskisehir
ÖNE ÇIKANLAR

Her Cuma kesin hareketli 5* Dedeman otel konaklamalı Pamukkale Eskişehir turu


1.GÜN: İstanbul-Denizli
21.00 İncirli Doğtaş mobilya önü, 21.45 Mecidiyeköy Teknosa önü, 22.30 Kadıköy evlendirme dairesi önü, 22.45 Kartal hareket ile rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlar ile birlikte yolculuğumuz başlıyor.Kutahya Afyon güzergahı üzerinden Denizliye uluşıyoruz.

2.GÜN:Buldan-Pamukkale-Hierapolis antik kenti
Sabah saatlerinde dünyaca bezi, havlusu ve bornozları ile ünlü Buldan Kasabası yakınlarında vereceğimiz ekstra kahvaltı molası sonrası, Buldan bezi alışverişimizi yapıp yaklaşık 40 dakikalık sürecek yolculuk sonrası Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra ,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz. Gezimizin tamamlanması sonrası otelimize hareket otele yerleşme ve akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

3.GÜN:Pamukkale-Afyon-Kütahya-Eskişehir-İstanbul
Sabah erken saatte otelde alacağımız kahvaltı sonrası 07:45 gibi otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat saat sürecek yolculuk sonrası Eskişehir’e ulaşıyoruz. Vereceğimiz Ekstra öğle yemeği molası sonrası balmumu müzesi,devrim arabaları,lületaşı müzesi, cam müzesi geziceğimiz yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan porsuk cayı tekne turuna katılabilirler. Vereceğimiz serbest zaman sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. İstanbul’a varış ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakılması,

HAREKET TARİHLERİ: 5-12-18-19-26 Mayıs / 9-16-23 Haziran/14-21-28  Temmuz/4-11-18-25 agustos

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • 5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği, *Rehberlik hizmetleri 
 • Rehberlik 
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Pamukkale Millipark girişi , ören yeri,Eskişehir müze  giriş ücretleri,otopark ücretleri için ( 30 TL olup acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)
 • Hierapolıs antık kent girişi katılımcılara aıttır.(35 TL) müze kart gecerlıdır,
  Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 100 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149,00 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 5-12-18-19-26 Mayıs/9-16-23 Haziran/14-21-28 Temmuz/4-11-18-25 Agustos 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0543 735 3250 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Millipark, ören yeri,müze  giriş ücretleri,otopark ücretleri için ( 30 TL olup acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10

Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfi
TR
0850-736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: