Twitter
2 gün 1 gece konaklamalı Şirince,Selçuk ve Efes gezileri ile ulaşım dahil 8,Alaçatı Ot Festivali 300 TL yerine 199,90 TL!
07-09 Nisan 2017 tarihleri arasındaki tur programı için geçerlidir.
Ref No : 172479
199,90 TL
300,00TL
liste
%33
indirim
100,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • leggo-alacati-efes
 • leggo-alacati-efes1
 • leggo-alacati-efes2
 • leggo-alacati-efes3
 • leggo-alacati-efes4
ÖNE ÇIKANLAR
8. Alaçatı Ot Festivali Turu  Şirince,Selçuk,Efes Gezileri ve Ulaşım Dahil
 07-09 Nisan 2017 1 gece otel konaklamalı 2 gün 

1.Gün 07 Nisan 2017 Cuma  İstanbul, Balıkesir, Manisa,Alaçatı 
21.30  İncirli Ömür Plaza Önü 22.15 Mecidiyeköy Mado Önü,23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.20 Kartal köprüsü altı,23.45 Çayırova Mc.Donalds , 01.30 Bursa Özdilek kalkış  noktalarımızdan hareket ile Bursa Balıkesir Karayolu üzerinden Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Alaçatı Ot Festivali turu  yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün 08 Nisan 2017 Cumartesi   Şirince Çeşme & Alaçatı Ot Festivali
Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir  karayolunu  takip ederek  ŞİRİNCE'ye doğru yolculuğumuz devam ediyor. Sabah,şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz.Extra sabah kahvaltısı,meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Şirince den hareket ediyor Çeşme/ Alaçatı gezimize başlıyoruz. Çeşme, şifalı sıcak suları, olağanüstü kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Egenin havası, insanlarının sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Çeşme gezimize Alaçatı ile başlıyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve Rüzgar gülleri ile ilginizi çekecek Alaçatıda Ot Festivali alanına hareket ediyoruz. Festival, saat 13.00’de festival korteji yürüyüşüyle başlayacak. Yürüyüşte, yerel giysiler giymiş halk, doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlara yüklemiş kadınlar, Alaçatılı antikacıların dizayn ettiği araçlar, kısaca 7’den 70’e tüm Alaçatılılar ve konuklar yer alacak. Kortej yürüyüşünün ardından, Pazaryeri Meydanında klasik müzik grubu festival konseri verecek. Aynı mekânda konserin ardından tüm Alaçatılılar’a ve konuklarımıza açık festival resepsiyonu verilecek. Festival boyunca bol bol fotoğraf çekebilir ve Yöresel değerlerimizin farkına varabilirsiniz. Akşam otelimize dönüş konaklama ve akşam yemeği.

3. Gün 09 Nisan 2016 Pazar   Alaçatı-İzmir-İstanbul
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Panaromik olarak yapılacak İzmir turumuzu takiben  ardından Efes Antik Kenti’ne hareketediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi,Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi,Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göreMeryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncil de adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası extra öğlen yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından  İzmir – Manisa – Balıkesir  üzerinden İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • Efesli Şirince Turu Dahil Promosyon Otel Oda Kahvaltı Konaklama Kişi Başı  199,90 TL
 • Efesli Şirince Turu Dahil Promosyon Otel Yarım Pansiyon Konaklama Kişi Başı 215,00 TL
 • Efesli Şirince Turu Dahil 4*Otel Yarım Pansiyon Konaklama Kişi Başı 239,90 TL                                  
Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye İzmir Promosyon otellerde 45  TL,4* Otelde 50 TL, 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 110  TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde İzmir 3* promosyon otelde  169,90 TL,İzmir 4* Otel de 189,90TL,  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Lüx otobüsler ile ulaşım ve rehberlik hizmetleri
 • İzmir Promosyon oteller Residence Vesta veya benzeri otelde Seçilen Kategoride OK/Yarım Pansiyon Konaklama
 • İzmir de 4* Kaya Prestige vb otelde Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Otobüs içi ikramlar
 • Mesleki sorumluluk sigortası
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze,ören yeri, konak,kale,Antik Kent,Meryem Ana Evi gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir.
 • Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri,dönüş günü akşam yemeği
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • Şirince ,Efes  transferleri için kişi başı 20  TL  kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

06-09 Nisan 2017 ve 07-09 Nisan tarihleri arasında yapılacak tur programları için geçerlidir.

Festival programında meydana gelebilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir.

Fırsata;  belirtilen otellerde çift kişilik odada kişi başı 1 veya 2 gece oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama, otobüs ile ulaşım, rehberlik ve otobüs içi ikramlar dahildir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram, Resmi tatil ,Festival dönemi Ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: