Twitter
Yeni Nesil Cihazımızla Gıda Testi ve Terapisi Artık Çok Kolay! Sonuç Almak İçin 3 Ay Diyet Uygulamasına Artık Gerek Yok! Büyükçekmece Enerjik Yaşam Merkezi'nde Aura Çakra ve 1200 Gıdayı Kapsayan İntolerans Testi 1400 TL Yerine 89 TL
Ref No : 25387
89,00 TL
1400,00TL
liste
%94
indirim
1311TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Yeni Nesil Cihazımızla Gıda Testi ve Terapisi Artık Çok Kolay! Sonuç Almak İçin 3 Ay Diyet Uygulamasına Artık Gerek Yok! Büyükçekmece Enerjik Yaşam Merkezi'nde Aura Çakra ve 1200 Gıdayı Kapsayan İntolerans Testi 1400 TL Yerine 89 TLYeni nesil cihazımızla gıda testi ve terapisi artık çok kolay! Sonuç almak için 3 ay diyet uygulamasına artık gerek yok! 3 haftada intoleranslarınızdan kolayca kurtulun!

  • 1200 gıda için intolerans testi,
  • Major intoleranslarınızın tespiti            
  • Kontrol görüşmesi  
  • Yanında aura ve çakra ölçümü hediye
1400 TL Yerine 89 TLGıda intolerans testi ile alınan sonuçlarla hangi gıdalara intoleransınız olduğunu öğreneceksiniz.  Bu sonuçlar size yemeklerden sonra hissettiğiniz ağırlık hissi, şişkinlik, ani ruhsal değişiklikler, yorgunlukların sebeplerini açıklayacak. 

Yediğimiz besinlerden herhangi biri bünyemizi olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Bu durumda vücudumuz yabancı maddeye karşı savunma sistemini harekete geçirir, savunma sisteminin harekete geçmesi, uzun vadede kronik hastalıklara yol açarak, ruh ve beden sağlığını yavaş bir biçimde bozar. Gıda duyarlılığına bağlı kronik reaksiyonlar yavaş; fakat etkili mekanizmalardır. Kronik, yani sürekli olmaları uzun vadede verdikleri zararı artırır.Gıdalara karşı duyarlılık, normalde zararsız olarak bilinen besinler tüketildiğinde dahi meydana gelebilir, Sürekli ve çok severek yediğiniz besinlerden biri yada birkaçı bile vücudunuza olumsuz bir etki yapıyor olabilir.

Gıda intoleranslarını major ve minor intoleranslar olarak iki büyük grupta toplayabiliriz.  Major intoleranslar düzeltildiği takdirde minor intoleransların bir çoğu kendiliğinden ortadan kalkar. Test sonucunda major intoleransların bulunması 3 haftalık diyet ve terapi ile ortadan kaldırılması diğer toleranslarınızın kolayca düzelmesine yardım edecek. Yeni nesil cihazımızla gıda testi ve terapisi artık çok kolay. Sonuç almak için 3 ay diyet uygulamasına artık gerek yok. 3 haftada intoleranslarınızdan kolayca kurtulun.Gıda intolerans testi için 8 dakikalık bir vücut taraması ve major intoleransların testi için parmak ucundan alınan bir damla kan ile yapılan inceleme yeterli olmaktadır. 
Sonuçlara gore nasıl bir terapi ya da yeme tarzı uygulanacağı kontrol görüşmenizde ve size verilecek raporda ayrıntılı biçimde anlatılacaktır. İntoleranslarınıza bağlı olarak meydana gelen ve sebebini tam anlayamadığınız pek çok rahatsızlıklar ve bazı allerjilerinizden tamamen kurtulduğunuzu görecek, ne kadar kolay olduğuna ise şaşıracaksınız.Gıda intolerans testi ile metabolizmanıza yabancı kalmayacağınız bir yaşama başlayabilirsiniz. Test sırasında bünyenize dokunduğu tespit edilen gıdaları ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu gıdaları öğrenecek ve bağışıklık sisteminizin yükünü hafifletecek ve kronik hale gelmiş rahatsızlıklarınızda da, fark edilebilir bir düzelme göreceksiniz. Vücudunuzdaki hafiflemeyi hissedecek daha zinde olmanın keyfini yaşayacaksınız.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Enerjik Yaşam Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 05.11.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 863 17 71

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

1 Kişi Kendi İçin 1 Kupon Alabilir

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Enerjik Yaşam Merkezi
Batıköy Mh. Mimaroba Çarmıklı Cd. No: 10 D:2 Büyükçekmece TR
0212 863 17 71
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZER FIRSATLAR