Twitter
Esteklinik Saç Ekim Merkezi Kaçırılmayacak Bir Fırsat Sunuyor! 4000 TL’lik 4000 Greft Saç ve Kaş Ekimi Uygulamasının 2000 TL Değerindeki %50 İndirim Sağlayan Hediye Çeki Sadece 75 TL! Artık Dökülen Saçlarınız için Üzülmeyin!
Ref No : 3766
75,00 TL
75,00TL
liste
%0
indirim
0TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Saç dökülmesi bay ve bayanları en büyük kabuslarından biri. Teknolojinin ilerlemesiyle saç dökülmesine de çözüm bulundu. Ama şimdiye kadar çok pahalıydı yaptıramadım diyorsanız işte size fırsat! Esteklinik Saç Ekim Merkezi’den 4000 TL’lik 4000 greft saç ve kaş ekimi uygulamasının 2000 TL değerindeki %50 indirim sağlayan hediye çeki sadece 75 TL!

Uzmanlara göre 50 ile 100 tel arası saçın dökülmesi gayet normal. Aslında bu doğal bir döngüdür; sağlıklı saçların %90’ı sürekli uzarken geriye kalan %10’luk bölüm dinlenmekte. Bu dinlenme evresinin sonucunda bu saçlar dökülür ve dökülenlerin yerine yeni kökler yerleşir. Bazı durumlarda ise; bu köklerin yeri dolamamaktadır. İşte bu noktada, saç dökülmesi başlamış demektir.

Saç ekimi kıl kökü nakli olarak adlandırılabilir. Saç ekimi, saçların yoğun olduğu bölgelerden (ense ve yan kısım) alınan saç köklerinin saha seyrek olan boş bölgelere ekilmesi işlemidir. Saç ekimi kişinin kendi dokusunun başka bir bölüme aktarılması şeklinde yapılan organ naklidir.

Günümüz teknolojisinde saç ekimi işlemi ile doğal görünümler elde edilmektedir. Saç dökülmesi ile kişilerde oluşabilecek çeşitli psikolojik ve sosyal yaşamdan uzaklaşma gibi durumlar saç ekimi sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

10-15 saç hücresi taşınınca punch, 3-5 kıl içeren deri parçacıkları nakledilecekse mini greftler, taşınabilen en küçük saç dokularına (1-2 saç hücresi) mikrogreftler deniyor. Saç ekiminde ulaşılan son teknik, 'Mikroimplantasyon' tekniği. Saçın tamamına yakınını kaybeden bölgeler için birden fazla seans uygulanması gerekebilir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Esteklinik Saç Ekim Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Randevu alınması zorunludur. 0532 545 4885

Bu fırsat 2 ay süreyle geçerlidir.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Eposta adresinize 8 haneli "Güvenlik Kodunuz" gelecek.

Gelen güvenlik kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Adres:
Büyükdere Caddesi No:23/1 Mecidiyeköy Şişli İstanbul / Türkiye
Tel: 0532 545 4885
Web: www.esteklinik.com


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Esteklinik Saç Ekim Merkezi
Büyükdere Caddesi No:23/1 Mecidiyeköy Şişli İstanbul / Türkiye TR
0532 545 4885
www.esteklinik.com
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZER FIRSATLAR