Twitter
5 yıldızlı otelde 2 gün 1 gece konaklamalı 'Konya Şebi Arus Törenleri ve Kapadokya turu' 330 TL yerine 229 TL!
Mevlana Vuslat törenlerine özel 9 Aralık 2016 hareketli tur için geçerlidir.
Ref No : 165956
229,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
5* Otel konaklamalı Konya Şebi Arus- Kapadokya turu
9/11 aralık 2 gece 3 gün 

Mevlana Vuslat törenlerine özel 9 aralık 2017 hareketli,

20:30: İncirli
21:15: Beşiktaş yıldız camii
22:00: Kadıköy evlendirme dairesi
22:15: Kartal köprüsünden hareketle İzmit, Adapazarı, Bolu, Ankara üzerinden sabah erken saatlerde Konya’ya ulaşıyoruz.

1.Gün Cumartesi : Konya Turu – Mevlana Müzesi, Türbesi – Sema Gösterisi 
Sabah tesis’de kahvaltı (extra) aldıktan sonra Konya’ya ulaşıyoruz. Konya Turumuzda Alaeddin Cami ve Kümbeti , Karatay Çini Eserleri Müzesi , Mevlana Müzesi , Konya Selimiye Camii , Şems-i Tebrizi Türbe ve Mescidi, Üçler Mezarlığı , Meram Bağları ve Tavus Baba Türbesi, İnce Minare Koyunoğlu Müzesi gezilip görülecek yerler arasında. Sema Töreni'ne katılmak üzere Mevlana Gösteri Merkezine gidiyoruz. Yaklaşık birbuçuk saat sürecek olan Sema Törenini izliyoruz. Daha sonra Kapadokya’ya hareket Konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimiz Akşam düzenlenecek olan ekstra Türk gecesine katılabilirler.

2.Gün Pazar : Ürgüp-Avanos-İstanbul 
Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısından sonra Avanos sallanan köprü gezisi sonrası düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz.(extra) Otantik mekânda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Daha sonra istanbul’a hareket yol üzerinde bulunan tuz gölünü resimleyip gece geç saatlerde İstanbul’a varıyoruz bir sonraki turumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Tek kişi ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk talep edildiği takdirde120 TL dir.0 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149,90 TL olarak acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar 
  • Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).
  • Konaklama 5* krıstal kaymaklı otel de veya benzeri otel de yapılacaktır.
  • Rehberlik
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
  • Tüm,Müze,Park,ören yeri giriş ücretleri,(müze kart tavsiye edilir)
  • İlk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Mevlana tören bilet ücreti ve otopark ücretleri için araç içi tur rehberi tarafından 40 TL nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret tüm yaş grubu katılımcılar için zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Mevlana Vuslat törenlerine özel 9 Aralık 2016 hareketli tur için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben  info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 5061
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: