Twitter
(Tur 2) Sofya & Plovdiv Turu 3 Gece 4 Gün Yılbaşına Özel
Ref No : 164009
269,90 TL
500,00TL
liste
%46
indirim
230,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Komşu diyarların tarihi, sıcak ve eğlenceli ruhu ile unutulmaz bir Yılbaşına var mısınız?

2 Tur programı mevcuttur 2 veya 3 gece konaklamalı İstediğiniz turu seçmek için hemen al butonuna tıklayınız.

(Tur 1) Sofya & Plovdiv Turu 2 Gece 3 Gün

Yılbaşına Özel
30 Aralık 2015 hareketli turda geçerlidir .

HAREKET YERLERİ:
21.00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü
21.15 Mecidiyeköy Migros önü – Eski Ali Sami Yen karşısı 
22.30 Bakırköy İncirli Plaza önü

Yılbaşı Turu Programı

30 Aralık 2015 YOLCULUK

Siz Konuklarımızı 21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 22.15 Beşiktaş Yıldız Camii, 23.00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu, Edirne, güzergahını takip ederek Kapıkule Türk sınırına varış.

1.Gün: 31 Aralık 2015 Kapıkule & Sofya

Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Haskovo,Sofya otoyolu takip edilerek Sofya’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Sofya’ya hareket.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Sofya’ya varış ve şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi, Başbakanlık ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Otelimizde Yılbaşı Gala Yemeğine katılabilir ve 2016 yılını karşılayabilirler.

2.Gün: 1 Ocak 2016 Sofya

Sabah Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yeterli katılım olduğu takdirde rehberimizin düzenleyeceği Borovets gezisi ve öğlen yemeğinde kuzu çevirme extra turuna katılabilirler.

3.Gün: 2 Ocak 2016 Sofya – Plovdiv - İstanbul

Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Plovdiv’e hareket ,iki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv’e varış ve şehir turu. Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban evi,Hindilyan konağı,Zlatio Boyaciev evlerini gördükten sonra serbest zaman.Dileyenler Rehberimizin düzenleyeceği extra Metro Market turuna katılabilirler.Serbest zaman ve alışveriş sonrası Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 2 gece Oda Kahvaltı konaklama. Konaklamalar Ramada veya  Sofia Suit Hotel  de yapılır.
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Kalan Tur  bedeli,sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri için 55 €  kayıt işleminiz ile birlikte  acenteye ödenmelidir. Bu ücret katılımcılar için zorunludur.
 • Zorunlu Seyahat sigortası bedeli kişi başı 10 € ,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenecektir.
 • Plovdiv Şehir ve Metro market alışveriş turu kişi başı 5 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 110 € dur.
 • Suit Yılbaşı Balosu 70 € dur (katılım zorunlu değildir)
 • Ramada otel yılbaşı balosu 55 € dur (katılım zorunludur)

(Tur 2) Sofya & Plovdiv Turu 3 Gece 4 Gün

Yılbaşına Özel
30 Aralık 2015 hareketli turda geçerlidir .
 
1.Gün  30 Aralık 2015         İstanbul – Kapıkule  – Sofya
Siz Konuklarımızı  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 22.15 Beşiktaş Yıldız Camii, 23.00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış. 
 
2.Gün  31 Aralık 2015          Kapıkule  & Sofya
Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Haskovo,Sofya otoyolu takip edilerek Sofya’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Sofya’ya hareket.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Sofya’ya varış ve şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi, Başbakanlık  ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Otelimizde Yılbaşı Gala Yemeğine katılabilir ve 2016 yılını karşılayabilirler.
 
3.Gün  01 Ocak 2016          Sofya
Sabah Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yeterli katılım olduğu takdirde rehberimizin düzenleyeceği Borovets gezisi ve öğlen yemeğinde kuzu çevirme extra turuna katılabilirler.   
 
4.Gün  02 Ocak 2016          Sofya
Sabah Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği şehri tepeden görebileceğiniz Vitosha turuna katılabilirler.
 
5.Gün  03 Ocak  2016         Sofya – Plovdiv - İstanbul 
Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de  Plovdiv’e hareket ,iki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv’e varış ve  şehir turu. Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban evi,Hindilyan konağı,Zlatio Boyaciev  evlerini gördükten sonra serbest zaman.Dileyenler Rehberimizin düzenleyeceği extra Metro Market  turuna katılabilirler.Serbest zaman ve alışveriş sonrası Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
 
Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 220 Tl fark ödemelidir. 03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 199 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
 
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
*Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 3  gece Oda Kahvaltı konaklama. Konaklamalar Ramada veya Sofia Suit Hotel  de yapılır.
 
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
*Kalan Tur  bedeli,sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri için 60 €  kayıt işleminiz ile birlikte  acenteye ödenmelidir. Bu ücret katılımcılar için zorunludur.
*Zorunlu Seyahat sigortası bedeli kişi başı 10 € ,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenecektir.
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri
*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
*Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
*Schengen vize ve hizmet bedeli 110 € dur.
*Suit Otel de Yılbaşı Balosu 70 € dur (katılım zorunlu değildir)
*Ramada otel de yılbaşı balosu 55 € dur (katılım zorunludur)Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat Yılbaşı özel; 30 Aralık 2015 hareketli turda geçerlidir .

Kalan Tur bedeli, sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri için 55 € kayıt işleminiz ile birlikte acenteye ödenmelidir. Bu ücret katılımcılar için zorunludur.

Zorunlu Seyahat sigortası bedeli kişi başı 10 € ,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenecektir.

Fırsata; Sofia Suit Hotel'de iki kişilik odalar da 2 gece Oda Kahvaltı konaklama dahildir.

Fırsat satın alımından önce MUTLAKA acente ile iletişime geçilmelidir.

03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 145 Tl fark ödemelidir.

Acentenin ayrıca aldığı hizmet bedeli Euro üzerinden rezervasyon yapıldığı anda ödenmelidir.

Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Shengen vize ve hizmet bedeli 110 Euro'dur.

Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon ve vize işlemleriniz için Leggo Tur'un 0212 234 32 11 / 12 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

İptal ve iade için tur kalkış tarihinden en az 15 gün önce acenteye bildirimde bulunulmalıdır. 15 günden sonrası için iade ve iptal kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz tarih ile acenta hizmet bedelini ödediğiniz tarih arasındaki kur farkı %10 dan fazlaysa, bu fark agente hizmet bedeline yansıtılır. Kur farkı hesaplanmasında, Merkez Bankası'nın değerlemesi esas alınır.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK FIRSAT KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: