Twitter
III. Dönem 15 Temmuz dan itibaren Ağustos ve 05 Eylül (tarihleri arası)Tur bedeli
Ref No : 156125
139,90 TL
250,00TL
liste
%44
indirim
110,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Yaz Gelince Bir Başkadır Ege ; Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu

Cuma hareketli 1 gece Yarım Pansiyon konaklamalı 2 Gün   


1.Gün Cuma İstanbul-Çanakkale Bozcaada

23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,24.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi Bozcaada

Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış.Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler.Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz  Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.)Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz..Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün  Pazar Kadırga Koyu  - Assos - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış.Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz  extra olarak Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş yolculuğumuz için hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • I. Dönem 01 Temmuz  Hareketli turlarda geçerli Tur Bedeli 99,90 TL 
 • II. Dönem 01-26 Haziran / 23 Eylül-15 Ekim  (tarihleri arası) Tur bedeli 119,90 TL
 • III. Dönem 15 Temmuz dan itibaren Ağustos ve  05 Eylül  (tarihleri arası)Tur bedeli 139,90 TL 
Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 95 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde I ve II Dönem de 99 TL,III Dönem de 109,00 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım
 • Otobüs içi ikramlar.
 • Rehberlik hizmetleri
 • Rhodius Sarıçay,Çetinkaya,Zileli veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama 
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Müze,ören,plaj,kale,antik kent yeri giriş ücretleri
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Feribot Ücertleri,kalan tur bedeli ve acente hizmet bedeli , ara transfer ücretleri kişi başı 70 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecektir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.
Not:Ücretler bayramlarda ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 15 Ekim 2016 Tarihine Kadar Belirlenen Tur Programlarında Geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: