Twitter
Dünyada ilk ve tek! 4 farklı özel pişirme programı ile Tefal Nutricook 6 Lt. Düdüklü Tencere tüm Türkiye'ye kargo imkanıyla 629 TL yerine 394,90 TL!
Ref No : 94410
394,90 TL
629,00TL
liste
%37
indirim
234,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • 1
  • 2
ÖNE ÇIKANLAR
Tefal Nutricook 6 Lt. Düdüklü Tencere

Oksitlenmeyi azaltmak ve doğru pişirme ısısına ulaşmak için havanın büyük bir kısmını tahliye eder. Basınçlı pişirme ve Düşük basınçta buharlı pişme aşamalarıyla pişirme işlemlerini gerçekleştirir.

Akıllı kontrol saati buharı algılar pişirme sürecine yardımcı olur ve düşük basınçta buharlı pişirme aşamasında pişirme süresinin ne zaman sona ereceğini kontrol eder.

Dünyada ilk ve tek! 4 özel pişirme programına sahiptir.

Kolay açma ve kapama özelliği bulunur.

Özel pişirme metodu sayesinde pişirme sürelerini en doğru şekilde ayarlayan ve gıdaların besin değerlerini daha iyi koruyan Nutricook sebze, et, balık ve nişastalı gıdaların günlük olarak tüketilmesini sağlar.
Nasıl Yararlanırım

Kargo bedeli alıcıya ait olup 5,90 TL - 8,90 TL arasında değişmektedir. Kargo ücreti, mesafe ve paketin ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Satın alma işleminden sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Ürününüz ödeme sayfasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.

Kargo ile gönderilen ürünler için teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür.

Ürününüzü kargo yetkilisinin yanında açınız. Bozuk ve hatalı ürünlerin iadesi durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.Tutanaksız ürünlerin iadesi söz konusu değildir. İade edilen ürünlerin kargosu kesinlikle göndericiye aittir.

Ürün iadesi hakkında geniş bilgi edinmek için “Mesafeli Satış Sözleşmesi- Madde 5 Cayma Hakkı” bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

Soru ve sorularınız için kullanıcı hesabınız ile Müşteri Destek’e mail atabilirsiniz.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."Haberdar Olun
Email:  
Şehir: