Twitter
EK BEDELSİZ Her Pazar Hareketli Ulaşım, İkramlar ve Çevre Gezileri Dahil Günübirlik Polonezköy-Şile-Ağva Turu 100 TL Yerine 59 TL!
27 Kasım 2016 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 161048
59,00 TL
100,00TL
liste
%41
indirim
41TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Tatilalsana'dan Her Pazar Hareketli 

Ulaşım, İkramlar ve Çevre Gezileri Dahil 

Günübirlik Polonezköy-Şile-Ağva Turu !


İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ     : 06:30

BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ          : 06:50

KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI   : 07:15


PROGRAM:

Sabah belirlediğimiz buluşma noktalarından Polonezköy'e doğru yol alıyoruz. Kısa süren yolculuğumuz sonrası Polonezköy'e varıyoruz. 1842' de Polonya' nin işgali sırasında Osmanlı' ya sığınan Polonyalı' lar tarafından kurulan bu köy şimdi evleriyle ve bahçeleriyle, yeşil, modern bir köy. Ayrıca İstanbul'a çok yakın. Önce Polonezköy' de  Katolik Kilisesi olan Meryem Ana Kilisesi' ni ziyaret ediyoruz. Kilisede, Polonezköy' ün ve kilisenin tarihi hakkında bilgi alıyoruz. Artık sahiplerinin değil anılarının yasadığı eski bir Polonezköy evi olan Zoşa Teyze’nin Evini ziyaret ediyoruz.

Yeşil doku içinde adeta kaybolan Polonezköy gezisi sonrası yola çıkıp ayrılıp Ağva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yeşilçay ve Göksu nehirleri arasında kalan bu şirin belde 'de dileyen misafirlerimizle Göksu nehrinde tekne gezisi yapıyoruz (ekstra).  Gizlibahçe’de çay molası verdikten sonra Şile bezi tekstil mağazasında isteğe bağlı olarak alış veriş yapıyoruz. Deniz feneri ve Ağva sahilinde yapacağımız gezinti sonrası Göksu nehri kenarında balık menüsü ile güzel bir öğle yemeği (extra) yiyoruz. Dileyenlerin yüzme molası olarak değerlendirebileceği serbest zaman veriyoruz.  Ardından Şile’ye gidiyoruz. İlçe merkezinde isteğe bağlı serbest alış veriş molası sonrası Balıkçı limanı, tarihi Deniz feneri,  Kavala parkı, Ağlayan kayalar plajını gezdikten sonra sonra İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Sizlerle aldığımız noktalarda başka turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  • Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım 

  • Araç içi ikramlar (Meyve suyu , Kek)

  • Programda belirtilen çevre gezileri

  • Atom tur - Tatilalsana güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
  • Yolda ve molalarda yapılan harcamalar

  • Polenezköy de kahvaltı (Talep edilirse )

  • Göksu nehri tekne turu

  • Öğle yemeği

  • Rehberlik hizmetleri

  • Milli park girişleri

Not :  Ek hizmet bedeli kapsamında rehberlik, otopark ücretleri ve milli park girişleri tur bedeline dahildir. Araçta ek bedel toplanmaz.


ULAŞIM

Ulaşım Araçları: Tur araçlarımız, turizmde kullanılan ve TÜRSAB standartlarına uygun, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik Travego, Tourismo, 0403 Mercedes, Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 27 Kasım 2016 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir.

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

Tura kayıt olmak için 0216 306 3061 – 0532 168 1636 numaralı telefonu aramalı veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın. 

Atom Tur - Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 48  saat öncesinden bildirebilir. 

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile eh hizmet bedeli dahil ödemeyi gerçekleştirir. 

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.
ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Gezi süresi 1 gündür. 

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: