Twitter
Göksu Deresi-Kanlıca-Anadolu Kavağı-Hz.Yuşa Tepesi-Polonezköy Turu 23 Nisan ve 19 Mayıs tarihlerinde
Ref No : 153416
34,90 TL
65,00TL
liste
%46
indirim
30,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İlkbahar   23 Nisan& 19 Mayıs’da geçerli  günübirlik Polonezköy de Kahvaltı Dahil 
Anadolu Kavağı,HZ. Yuşa,Kanlıca Turu
Gidiş-Dönüş Ulaşım - Çevre Gezileri Ve Polonezköy de Kahvaltı Dahil
Göksu Deresi & Kanlıca & Anadolu Kavağı & Hz.Yuşa Tepesi &  Polenezköy 
1.Gün   

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü 07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, hareket  ile gezimize başlıyoruz.Polonezköy doğru yolculuk, 1842' de Polonya'nın işgali sırasında Osmanlı' ya sığınan Polonyalılar  tarafından kurulan bu köy şimdi evleriyle ve bahçeleriyle, yeşil, modern bir köy.Polonezköy da serpme kahvaltımızı alıyor ve sonrasında Katolik Kilisesi olan Meryem Ana Kilisesi' ni rehberimizin anlatımı ile dışarıdan görüyoruz . Polonezköy ve kilisenin tarihi hakkında bilgi alıyoruz ve serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanımızın ardından Rehberimizin belirleyeceği saat de  Anadolu Kavağına doğru yola çıkıyor ve yol güzergahımızda Hz. Yuşa Tepesine gidiyoruz.Hz. Yuşa ziyaretimizi takiben Anadolu Kavağına hareket ediyoruz. Balık lokantaları ve iskele meydanı ile son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olan Anadolu Kavağın’da ( extra)  öğle yemeğimizin ve vereceğimiz serbest zamanın tamamlanmasının ardından(Dileyenler çarşı içinde alışveriş yapıp ,dileyenler ise  Yoros Kalesine çıkarak boğazı tepeden görerek ilginç kareler yakalayabilirler).A.Kavağı gezimizi tamamlayıp Kanlıca’ya hareket ediyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz çay ve kahvelerini yudumlayarak boğazın keyfini çıkarabilirler yada meşhur Kanlıca yoğurdunun tadına varabilirler. Kanlıca’da kısa bir serbest zamanımızın ardından Anadolu Hisarı’na hareket ediyoruz. Göksu Deresi ve Anadolu Hisarı gezimizin tamamlanmasının ardından dönüş için hareket ediyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
  • Göksu Deresi-Kanlıca-Anadolu Kavağı-Hz.Yuşa Tepesi-Polonezköy Turu 1-15-29 Mayıs Tarihlerinde 29,90 TL
  • Göksu Deresi-Kanlıca-Anadolu Kavağı-Hz.Yuşa Tepesi-Polonezköy Turu 23 Nisan ve 19 Mayıs tarihlerinde 34,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.5-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.Kupon alınan Her yaş grubu çocuklar için zorunlu ücret olan 20 TL acenteye ödemelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.
  • Rehberlik hizmetleri, Polonezköy’ de kahvaltı
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.Ören Yeri ve giriş ücretleri,öğlen yemeği
  • Kalan Tur,acente hizmet bedeli , ara transfer ücretleri için kayıt ile birlikte acenteye kişi başı  20 TL ödenecektir. Bu ücret kupon  kodu alan tüm misafirler için zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sunulmaktadır.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 14 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 2343204 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggotur Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -10-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 14 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  21 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: