Twitter
Thassos Adasının Altın Kumları Ve Turkuaz Denizine Davet! Nokta Turizm'den 5 Günlük 4 Gece Yunanistan, Thassos Adası ve Kavala Alexandrapoli Turu Ulaşım Dahil 800 TL Yerine 379 TL! Yeşil Pasaporta VİZESİZ!
Ref No : 20374
379,00 TL
800,00TL
liste
%53
indirim
421TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Thassos Adasının Altın Kumları Ve Turkuaz Denizine Davet! Nokta Turizm'den 5 Günlük 4 Gece Yunanistan, Thassos Adası ve Kavala Alexandrapoli Turu Ulaşım Dahil 800 TL Yerine 379 TL! Yeşil Pasaporta VİZESİZ!

TUR PROGRAMI

1. GÜN:İSTANBUL – SELANİK                            628. Km.  
Akşam saat 22: 00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ONÜ  23:00 FERİKÖY AKBANK ÖNÜ  23:30 BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ hareketl ile Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük &  Pasaport işlemleri sonrası YUNANİSTAN’A giriş.
 


2. GÜN:SELANİK 
Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine) üzerinden XANTHI (İskeçe) de kahvaltı mola sonrası SELANİK’E varış. SELANİK ŞEHİR TURU (İdadi, RODANDA,  Şadırvan, 19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı, Beyaz Kule &  Mekadonia Tiyatro Binası, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos”Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – P. Konstantin” Heykelleri, Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Nikis ” caddeleri, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik,“Ana Poli”, Makedonia mimarisinin hakim olduğu Evler Sokaklar, Vlatadon manastırı, şehrin kuşbakışı seyri sonrası OTEL’ e yerleşme ve konaklama.3. GÜN:          SELANİK – KAVALA168. km
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Saat 09.00’da Serez'e hareket. Serez  Bedesten Arkeoloji Müzesi  Ve Şehir Gezisi sonrası Drama. Drama Gölet,Şehir Turu ve öğlen yemek için serbest zaman. Kavalaya varış. KAVALA ŞEHİR TURU (Panagıa Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Kavalalı Mehmet Ali Paşa heykeli - Teodora Kimissi kilisesi – Denizfeneri) gezileri ardından otele yerleşme ve serbest zaman.Dileyenler Akşam Balık Restaurantında deniz mahsulleri
 


4. GÜN:            KAVALA-THASSOS (TAŞOZ)ADASI           6-MİL 30-DK.
 Sabah kahvaltı sonrası KERAMOTİ Kasabası’na hareket 20 . Saat 09.30 da Otobüsümüz ile feribot’a biniş 30-dk. Yolculuk sonrası THASOS ADASI Liman’a varış, Yerel Rehberimiz ile ADA GEZİSİ (Ada Merkezi ve ünlü plajları gezisi Potos Plajında Deniz imkanı ve öğlen yemek, akşam saat 18.00 Feribotu ile KERAMOTİ’ YE dönüş Kavala’ya varış, konaklama
 


5. GÜN:KAVALA - İSTANBUL460. km
Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00 hareket ile, ALEXANDROUPOLI (Dedeağaç) gezileri ve cafe molası sonrası Yunan Free Shop alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLANLAR    
  • Lux otobüsler ile gidiş-dönüş (Mercedes Travego & Man Fortuna)
  • SELANİK(1)Gece Merkez 4* EL GRECO  & 4* IMPERİAL  BB (Oda + Kahvaltı) konaklama. 
  • KAVALA (2) Gece**** ESPERİA OTEL’DE (Oda + Kahvaltı)
  • SELANİK- KAVALA-SEREZ-DRAMA- XANTHİ(İSKEÇE), ALEXANDROUPOLİ(DEDEAĞAÇ) GEZİLERİ
  • YOL İKRAMLARI DAHİLDİR.
GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR
  • ÖĞLEN, AKŞAM YEMEKLERİ                                  
  • SCHENGEN VİZE ÜCRET İ+ SEYAHAT SİGORTASI  110 EURO (GEÇERLİ VİZESİ OLANLAR ÖDEMEZ)
  • YURTDIŞI ÇIKIŞ VERGİSİ                            15 TL (TURDAN ÖNCE BANKAYA ÖDENMESİ LAZIM) 
  • THASOS ADASI GEZİSİ-  FERİBOT ÜCRETLERİ  30 € (REZERVASYON ESNASINDA ÖDENİR)
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat ile Nokta Turizm tarafından sunulmaktadır.

17 - 21 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0212 296 40 81

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda 
Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fırsattan koltuk talep edilmediği sürece 0-2 yaş arası çocuklarınız ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Bu fırsat 1 Kişiliktir.

Konaklamalar 2-3 Kişilik standart odalarda yapılmaktadır. Tek kişilik konaklamalar için 60 TL fark ödenmesi gerekmektedir.

Yeterli doluluk sağlanamadığı takdirde acente en geç 3 gün önce bildirmek kaydıyla bir sonraki hafta turu gerçekleştirme hakkına sahiptir.

Bu fırsat Nokta Turizm’in başka indirim ve kampanyalarıyla birleştirilemez.

Fırsata katılacak kişilerin pasaport temdit sürelerinin en az 6 ay olması gerekmektedir.


Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal iade yapılmaz.

Rezervasyon yapılmadığı taksdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Rezervasyon otel müsaitliğine göre alınır.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Nokta Turizm
Baruthane Cad. No:59 / 2 FERİKÖY TR
0212 296 40 81
www.noktaturizm.com.tr
Adresim :
DETAY
Nokta Turizm Hakkında

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği'ne 1752 No. üye NOKTA TURİZM "A" Grubu seyahat acentesi olarak İstanbul'da 1989 Yılında Kurulmuş, 23 yılık geçmişi olan verimli ve esnek yapısı ile Türkiye'nin önde gelen seyahat acenteleri arasında yerini almış tur operatörüdür.

Nokta Turizm, hem yurtiçi hem de yurtdışı ağını genişletip, değişik bölgelerde ve ülkelerde açacağı yeni satış ofisleri ile yolcu kapasitesi ve verimliliğini artırmayı amaçlamaktadır. Yerli müşterilerine yurtiçi geziler, paket tur programları ve kültür turları gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet veren Nokta Turizm, müşteri mutluluğunu her zaman en ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Nokta Turizm, üstün hizmet anlayışıyla turizmin birçok alanlarında hizmet vermektedir; YURTİÇİ 
Alanında en iddialı bölümlerimizden İç Turizm Bölümü, geniş ürün yelpazesiyle yılın oniki ayı hizmet vermektedir. Yaz dönemlerinde, Ege ve Akdeniz bölgeleri ile Türkiye'nin önde gelen diğer turistik merkezlerinde-Karadeniz-GAP-İçanadolu Kış dönemlerinde Uludağ, Kartal kaya, Sapanca, Abant, Kartepe, Erciyes ve Palandöken bölgelerinde, çağrı merkezi desteğiyle 7 gün 24 saat müşterilerine seçkin, kaliteli tesisler ve ürünler sunmaktadır. 

YURTDIŞI 
Siz değerli konuklarımızı yurtdışındaki şehirlerin, en merkezi otellerinde ağırlıyoruz. Yurtdışı paket programlarımız Yunanistan, Yunan adarlı dışında, talepler doğrultusunda istenilen ülke ve şehirde otel rezervasyonları yapılmaktadır. Vize servisimiz ile tüm ülkelerin vizeleri kolaylıkla sağlanabilir. 
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: