Twitter
Neşeli Tur İle 3 Gece Konaklamalı "ROMA TURU " 1650 TL Yerine 649 TL!
Ref No : 74314
649,00 TL
1650,00TL
liste
%61
indirim
1001TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Orta Çağ İtalyası’nın Aynası, Rönesans’ın Parlayan Şehri Roma! 

Aşkın, sanatın, tarihin ve kültürün başkenti… Farklı dönemlerin, ünlü sanatçıların elinden çıkmış eserlerin müzesi…  Roma, tüm heybetiyle sizi bekliyor…ÖRNEK PROGRAM 

1. GÜN PAZARTESİ ROMA 
Siz değerli misafirlerimiz ile  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Neşeli tur kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile 11:00’da buluşma.  Turk havayolları tarifeli seferi ile 13:00’da Roma’ya hareket. 14.40’da Roma’ya varış(Uçuş süresi yaklaşık 2:30 saat). Gümrük işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Roma şehir tanıtım turu. Tiber Nehri kıyısında yer alan ve 7 tepe üzerine kurulu Roma, sıcak ve cana yakın insanları, süper restaurantları, hareketli kaldırım kahveleri, şık mağazaları ve 300’den fazla çeşmesiyle ünlüdür. Başkentte, İspanyol merdivenleri, Pantheon ve Colleseum ile ünlü tarihi ile bu görkemli ve ölümsüz şehrin her köşesine sinerek, tek başına Roma’nın tamamını görmüş olma fırsatı vermektedir. Piazza Venezia, Piazza Republica, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı’nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini’nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma’nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir.  Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Roma Şaheserleri Turu’na katılabilirler. Roma Şaheserleri turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, 4 saat boyunca yürüyerek her adım başı Roma'nın bir başka şaheserini görme imkanı bulabilirsiniz. Bu turumuzda ilk önce Venezia Meydanını, ardından ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanı'nı görüyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi'yi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Roma'daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon ve heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı'na kadar yürüyoruz. Ardından Vatikan'a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro'da Rönesans'ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo'nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını görüyoruz. Tur bitimi otele transfer .Akşam dileyen misafirlerimiz  alternatif olarak Grande Romantica gece turumuza katılabiliriler. Bu turumuzda 7 tepe üzerine kurulu Roma’nın en romantik ve en güzel tepelerinden biri olan Giannicolo tepesine cıkıyoruz, burada eşsiz Roma manzarasını izledikten sonra otobüsümüzle Romanın en tarihi semtlerinden biri olan birbirinden farklı ve güzel restorantlarının olduğu trastevere bölgesine  gecerek burada akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.
Grande Romantica Turu :25 € ( kişi Başı )  Roma Şaheserleri Turu Kişi Başı : 25 €( kişi Başı ) 2. GÜN SALI ROMA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Napoli-Pompei turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah erken saatte Pompei’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuktan sonra Roma İmparatorluğu’nun en büyük ticaret liman kenti Pompei’e varış. Ören yeri biletleriyle lokal rehber alımından sonra Tarihi Pompei efsanesi. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere  kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu.Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 200.000 yaşayanı ile  yok oldu.Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler,villalar ferskler , heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeleoglar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyan’ların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Loren’in şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli,uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü. Tur sonrası otele transfer serbest zaman ve dinlenme. Akşam Geceleme otelnizde ..
Napoli-Pompei Turu (Kişi başı) : 90 € 3.GUN ÇARŞAMBA ROMA  
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Floransa turuna katılabilir. Floransa'ya varışta şehir tanıtım turumuz başlıyor.  Bu turumuzda Ponte Vecchio Floransa'nın yerini gösteren bir işaret taşı gibidir. 14. Yüzyıla tarihlenen üzeri kapalı köprünün eşi ve benzeri yoktur. Köprünün üzerinden diğer tarafa geçilen yolun her iki tarafında, 16. yüzyıldan beri burada olan kuyumcu mağazaları bulunmaktadır. Mağazaların üzerinde bulunan koridor Pitti sarayı ile Uffizi'yi birbirine bağlamaktadır. Signoria Meydanı, Signoria meydanında bulunan heykeller, meydanı bir açık hava müzesi haline getirmiştir. Solda, atın üzerindeki büyük heykel, Giovanni da Bologna tarafından yapılan Küçük Cosimo (Medici)'ya aittir. Neptun (Poseidon) Çeşmesi (1576) 'nin hemen yanındaki bronz levhada rahip Savonarola'nın burada yakıldığını işaret etmektedir. Palazzo Vecchio'nun ön tarafında şanlı Marzocco, ya da Floransa'nın Aslanı, ünlü Judith ve Holophernes'in Donatello tarafından yapılan heykelleri ve Michelangelo tarafından yapılan Davide ve Hecules heykellerinin birer kopyasi bulunmaktadır. Duomo Katedrali, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Uffizi Galerisi, Palazzo Vecchio görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Floransa Turu (Kişi başı): 100 € 4.GUN PERŞEMBE ROMA -ISTANBUL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu’na katılabilirler.Bu turumuzda Romanın en büyük Outlet centterlarından Castel Romano’da alışveriş yapma imkanı bulup,Castel Gondolfo’da Papa’nın yazlık sarayını, muhteşem ortaçağ mimarisini ve göl manzarasını görme imkanı bulacaksınız. Turumuzun bitiminde rehberimizin belirleyeceği saatte  Roma Havalimanında transfer ve Turk havayolları tarıfelı seferı ıle  19:05’de İstanbul’a hareket. 22:35’de İstanbul’a varış ve neşeli tur hizmetlerinin sonu. Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu: 50 € (Kişi Başı)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER
TÜRK  HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL- ROMA İSTANBUL UÇAK BİLETİ
HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )
ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )
SEÇİLEN OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
ROMA  PANORAMİK ŞEHİR TURU
PROFESYONEL NEŞELİ TUR REHBERLİK HİZMETLERİ                     

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
VİZE ÜCRETİ 120 € 
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL 
PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI
REHBER VE ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ, ALTERNATİF TURLAR
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 
YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO
SEYAHAT SIGORTASI ( 20 EUR ) rezervasyonda acentaya ödenirNOTLAR :  Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Neşeli Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı ve sözlü teyit edilmesi gerekmektedir uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden  Neşeli Tur  tur sorumlu değildir. Tur programında belirtilen tur güzergahı örnek güzergah olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan  Neşeli Tur sorumlu tutulamaz.  Neşeli Tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.  Neşeli Tur , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Neşeli Tur  sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.  Neşeli Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vizenin alınamamasından yetişmemesinden kesinlikle sorumlu değildir. Otellerde alınan kahvaltı standartı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz gerekmektedir.  İtalya’nın diğer gözdeleri Venedik ve Floransa’ya nazaran tarihi ile öne çıkan Roma’da, zaman tünelinde bir yolculuk için gelin bu fırsatı BirlikteAlalim! 
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 13 MAYIS, 20 HAZİRAN, 8 AĞUSTOS, 12 EYLÜL, 3 EKİM, 14 KASIM, 12 EYLÜL, 3 EKİM, 7 KASIM, 14 KASIM hareketli turlarda geçerlidir. 

Fırsatı satın aldıktan sonra en geç 2 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. 0216 550 99 91-92 – 0535 612 13 14 numaralı telefonu arayabilir ya da neselifirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır. İsim değişikliği yapılamamaktadır. 

13 Mayıs (THY ) ve 3 Ekim çıkışlı (THY)  turlarda  dönem farkı 50€, 20 HAZİRAN ÇIKIŞLI TURDA dönem ve THY farkı 100€ , şeker bayramında 150€ Dönem farkı (Pegassus ile) rezervasyon esnasında acentaya ödenir. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklama farkı  için 290 TL 

Seyahat sigortası (20 Euro) zorunlu olup rezervasyonda acenteye ödenir.

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 370 TL, yaz döneminde; 3-12 yaş arası çocuklar için ücret 599 TL'dir. (Hizmet bedeli öder.,dönem farkları öder )

Kişi başı 125 € acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir.

Gitmek istediğiniz tarih ile ilgili program detaylarını acentadan talep edebilirsiniz. (neselifirsat@gmail.com)

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinizle tura katılabilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal iade yapılmaz.

Rezervasyon yapılmadığı taksdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Rezervasyon otel müsaitliğine göre alınır.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur

"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
TR
0216 550 99 91
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: