Twitter
Mecidiyeköy’de Rolax Oto Yıkama & Kuaför’de 8 farklı uygulamadan oluşan "teknik-koruma paketi" 450 TL Yerine 189 TL!
10 Nisan 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 123084
189,00 TL
450,00TL
liste
%58
indirim
261TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Rolax, aracınıza içinden dışına, motorundan jantına, kokpitinden koltuklarına kadar detaylı bir temizlik ve koruma uygulaması için.
 
Bakım ve Temizlik Paketi içeriği:
  • Detaylı İç - Dış Yıkama
  • Detaylı Jant Temizliği
  • Buharlı Motor Temizliği ve Koruma
  • Yağmur Kaydırma
  • Meguiars ürünleriyle detaylı bakım (pasta cila, boya koruma) 
  • Ozonlama 
  • Sterilizasyon 
  • Detaylı Oto Kuaför (koltuklar, tavan, taban, kapı kartonları, bagaj halısı, istetme yerleri, kapı filtreleri) Temizliği
Boya Koruma:

Yaz geldi, aracınız da sizin gibi yaza hazır olmak ister. Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, Boya Korumanın önemini daha da artırmaktadır. Asit yağmurları, yollardaki katran ve tuz, ultraviyole ışınları, toz çizikleri, kuş pisliği, ağaçlardaki reçine v.s. yapışkan maddeler ile araca yıkanması esnasında kullanılan kalitesiz deterjan ve fırçaların olumsuz ve tahrip edici etkisi, boyada parlaklık kaybına (matlaşma) ve koruyucu film tabakasının zayıflamasına neden olur. 

Tüm bu olumsuzluklar Boya Koruma Ürünleri ve "Yoğun Boya Temizliği", "Çizik Giderme", "Parlatma" sistemleri ile giderilir. Aracınızda ilk günkü parlaklık elde edilir. Yaz gelince çevremizde uçuşan kuşlar, sevimli yaratıklar istemeden de olsa aracımıza zarar vermekte. Boyanın çürümesine, renk farkının oraya çıkmasına sebep olmaktalar. Meguıars ürünleri koruma sistemleriyle aracınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmakla beraber dışarıdan gelişen şartlara da dayanıklılık getirir.
 
Pasta ve Cila:
Pasta aracın üzerine ince bir tabaka kaplar ve çizik kısımları doldurur, cila ise düzlenmiş tabanı, içindeki maddelerle parlaklaştırır, aracın yüzeyine ekstradan bir kat sağladığı için boyayı korur, yağlı bir yapı oluşturmasından dolayı su, yağmur ve çamur yapışmaz.
 
Fırçasız İç ve Dış Yıkama:

Meguıars Ürünlerinin özel formüllü temizleme köpüğüyle aracın dış yüzeyi ve kapı iç kaportası kaplanır. Aracın jant, lastik ve çamurluk içleri konsantre jant ve lastik temizleyici solisyon ile kaplanır. Basınçlı yıkama makinesi yardımıyla otomobilin dışı, kir, çamur ve diğer yüzeysel yabancı maddelerden arındırılır. 

Aracın dış yüzeyi özel bezler yardımıyla kurulanır. Aracın paspasları temizlenir. Halı paspaslar vakum veya fırçalama yöntemiyle, kauçuk veya diğer maddelerden üretilmiş olan paspaslar özel köpük ile yıkanarak temizlenir. 

Aracın iç kısmı çok güçlü emiş gücüne sahip özel vakum makinesiyle süpürülür. Basınçlı hava ile en ince noktalarda detaylı temizlik sağlanır.

Aracın camları özel buğu önleyici cam temizleyici ile içten temizlenir. Aracın jant ve lastiklerinin uzun süre temizlik ve parlaklığını koruyabilmesi için, jant ve lastik parlatıcı özel solisyon uygulaması yapılır. 

Aracın paspaslarının üzerine özel kağıt paspas yerleştirilir ve dikiiz aynasına özel aromalı araç kokusu takılır.
 
Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfektasyon ve Sterilizasyon: 
Ozonla yapılan çalışmalar sonucunda, ozonun güçlü bir oksidan olması sayesinde havada ; Mikrop kırıcı ve koku giderici olarak, Ortamı kirleten pek çok organik molekülün yok edicisi olarak kullanılabileceği ispat edilmiştir. 

Ozon jeneratörlerinin geliştirilmesi günümüzde ozon kullanım alanını, hızla genişletmektedir. Ozon bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Bu nedenle hastane, otel, konferans salonu, okul ve insanların yoğun olarak bulunduğu ortamların sterilize edilmesinde kullanılır. Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde, insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.
 
Su Kaydırıcı ve Su İtici:

Araç camınızın dış yüzeyinde şeffaf bir kaplama sağlayarak, Rüzgarın da etkisiyle yağmur, çamur, kar ve pisliklerin araç hareket halindeyken cama yapışmadan uçmasını sağlamaya etki eder. 

Seyir halindeyken ayna ve araç camlarına diğer araçlardan sıçrayarak görüşü kapatan çamuru anında kaydırarak güvenli sürüş sağlamaya yardımcı olur. 

Özellikle uzun yolda araç camına çarparak camları lekeleyen sinek ve böceklere karşı mükemmel bir temizlik sağlamaya etki eder.

Detaylı Jant Temizliği:
Jantların daha parlak olmasını sağlayan bir uygulamadır.
 
Rolax Oto Yıkama & Kuaför:

Otomotiv sektöründe mekanik ile başlayarak biriktirdiğimiz 24 yıllık deneyimimizi, oto yıkama ve kuaför hizmetleri ile buluşturarak 10 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Kurumsal ve bireysel olarak farklı hizmet kategorilerimizde şirket, kurum ve kuruluşlara servis sağlamanın yanı sıraşahıs araçlarında gerekli tüm bakım ve kuaför desteğini sunmaktayız. 

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için düşündüğümüz tek amaç “Daha temiz bir araç” sloganında birleşmekte. 

İş anlayışımızı ortaya koyan bu slogan sayesinde, siz değerli müşterilerimize hijyenik ve korunaklı sürüş zevkini tattırmayı hedeflemekteyiz. 

Araçlarınızın çok değerli olduğu bilinci ile hareket ettiğimiz hizmet yapımızda, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlandırma birinci basamağı oluşturmaktadır. Hizmet anlayışımızın kalan bütünü ise profesyonellik ve tecrübe tamamlamaktadır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Rolax Oto Yıkama tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Nisan 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep gibi büyük araçlar için 2 Adet Kupon Alınması Gerekmektedir.

Her kupon bir fırsat hizmeti için geçerlidir.

Fırsattan haftanın her günü 08:00-20:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar kupon satın alabilirsiniz veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Randevu almanız zorunludur. Randevu için 0212 211 25 48 ve 0506 899 44 44  nolu telefonları arayabilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli "Fırsat Kodunuz" gelecek. Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Soru ve sorularınız için kullanıcı hesabınız ile Müşteri Destek’e mail atabilirsiniz."Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Rolax Oto & Kuaför
Bira işci Evleri Bestekar Şakirağa Sok. No: 3 Mecidiyeköy / İSTANBUL TR
0212 211 25 48
www.rolaxoto.com
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: