Twitter
Kapadokya Turu
Ref No : 106138
159,00 TL
200,00TL
liste
%20
indirim
41TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA TURU    
5 * Otelde Konaklama & Isıtmalı Kapalı Havuz
1 Gece 2 Gün   01 Haziran 2014’ e Kadar Her Cuma Hareket
1.gün Cuma  İstanbul – Kapadokya 
Kalkış Noktaları
BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ : 21:00
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ  ÖNÜ  : 22:00 ,
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ  23.00   Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak  hareket ile Düzce üzerinden Bolu’ya ulaşıyor ve Tursan tesislerinde dinlenme molası veriyoruz. Buradan ayrılıyor ve  Hola travel otobüs içi ikramlar ve rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları eşliğinde gece yolculuğumuza devam ediyoruz.
2.GÜN.   (CUMARTESİ ) GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ÜRGÜP - ÜÇ GÜZELLER - ÇAVUŞİN
05.00 Ankara Sögütözü Ulusoy tesislerinden katılan misafirlerimizi de alarak Koçhisar üzerinden Sabah saatlerinde Aksaray Orhan Ağaçlı tesislerine ulaşıyoruz. Serbest alınan sabah kahvaltısı sonrasında Nevşehir’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Selçukluların İpek yolunu korumak ve yolcuların, kervanların konaklayabilmeleri için yapılmış olan Ağzıkarahan kervansarayın  panaromik olarak görüp, Konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz (otelin doluluk oranı nedeni ile öğleden sonra giriş yapılması durumunda tur programı öne çekilir.) Kapadokya bölgesinin en yüksek noktalarından biri olan Uçhisar kalesini panaromik olarak görüyor ve yörede çıkartılan onyx taşının işlenip hediyelik eşya haline gelene kadar geçirdiği evreleri görüyoruz. Sizlere verilen alışveriş molası sonrasında eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme Açık Hava Müzesi içinde bulunan Kızlar manastırı, St. Barbara şapeli, Yılanlı kilise, Elmalı kilise, Aziz Basil şapeli, Mutfak ve Kiler gezileri sonrasında duvarlarındaki freskler nedeni ile diğer kaya kiliselerden ayrılan tokalı kiliseyi görüyoruz. Şapkalı peribacalarının güzel örneklerinden olan üç güzeller peribacaları ve güvercinlik vadisinde vereceğimiz fotoğraf molalarının ardından Taş işçiliği ile ünlü Sinasosa geliyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş sonrasında bölgenin en gelişmiş turizm merkezlerinden biri olan Ürgüp merkezinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra Rumların yaşadığı Çavusin kasabasını geziyoruz. El tezgâhlarında dokunan yöreye özgü halıların imal edildiği halı dokuma atölyesinde bizlere verilen bilgileri dinlerken çaylarımızı yudumluyoruz .Çevrede yetiştirilen üzümlerden elde edilen Şarapların üretildiği şarap mahzeninden yaptığımız alışveriş sonrasında , Avanos ‘da çanak çömlek atölyeleri ve paşabağı gezilerimizi tamamlayıp  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde .Arzu eden misafirlerimiz  türk gecesine extra olarak katılabilirler  )
3.GÜN.   ( PAZAR ) DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ -  TUZGÖLÜ - NARLIGÖL

EKSTRA BALON TURU (Sabah saat 5.00-05.30 arası, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar  uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak,  ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. 07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır.) 
           
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareket ile otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yasayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu yeraltı şehri veya (Kaymaklı yeraltı şehri). Yer altı şehrindeki tüneller, kilise, yemekhane, kiler ve depo gibi yaşam birimlerini gördükten sonra güzergâhımız üzerinde bulunan ve volkanik bir arazi içerisinde yer alan Narlıgöl’ü(Krater Gölü),Orta Anadolu’nun en yüksek dağı olan Hasan dağı(panaromik) görerek Melendiz Çayının oluşturduğu bir kanyon-vadi olan Ihlara vadisine ulaşıyoruz. 14 km uzunluğunda 150 m. derinliğinde 300 m. genişliğinde ve 28 kıvrımdan oluşan bu doğa harikası vadide keşişlerin inzivaya çekildiği kiliselerden birkaç tanesi Ağaçaltı kilisesi, Yılanlı kilise ve Sümbüllü kiliseleri gezip Tuz gölüne hareket ediyoruz. Tuz gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Ankara-Bolu-İzmit (Ankaradan katılan misafirlerimiz alındıkları noktada bırakılacaklardır) üzerinden yol alarak aksam ilerleyen saatlerde İstanbul’a ulaşıyoruz. Bir başka  Hola Travel  organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                          
Lüx  otobüsler İle ulaşım,                                         
5 * Dedeman,Crystal Otel veya Suhan  Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,           
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği,                       
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,                 
Hola Turizm Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,  
Seyahat sigortası,   

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER  
Tüm öğle yemekleri,
Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
Tur süresince yapılan özel harcamalar,
Müze Ören yeri giriş ücretleri,
Ekstra belirtilen organizasyonlar,
Rehberlik Hizmetleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatilicinvariz.com tarafından sizlere sunulmaktadır.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Önemli Bilgi: Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Rehberlik hizmetleri için  Gezimiz Toplam bedeli Tam  : 80,00 TL Bu ücretler araç içerisinde toplanacaktır,  Tura iştirak eden tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür. 
7-12 yaş ücreti 180 tl acentaya ödenecektir.
Tek kişi farkı  40 tl acentaya ödenecektir.
Gezi Süresi 2 Gece 3 Gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. Rezervasyon Esnasında koltuk sözü verilemez.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda  hola Turizm Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı Midibus veya Minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda hola  Turizm misafirlerine 3(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilicinvariz.com
TR
0212 225 70 10
www.tatilicinvariz.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: