Twitter
İstanbul Dora Otel Gold Spa Center'da 40 veya 50 dakikalık masaj ve ıslak alan kullanımı 49 TL'den başlayan fiyatlarla!
31 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 165866
49,00 TL
160,00TL
liste
%69
indirim
111TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
 Kendinizi ödüllendirme ve değer verme zamanı!

Profesyonel masöz tarafından uygulanacak masaj ile kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek, üzerinizdeki yorgunluğu ve stresi kolayca atacaksınız. Şehrin stresine ve yoğun iş temposuna olabildiğince uzaklaşmak için "yorucu bir günün ardından bir masaj çok iyi gelirdi” diyenlerdenseniz, bu fırsat tam size göre! 

Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem olan masaj keyfini deneyimli personellerin parmak uçlarına bırakın. 

Boyun ağrıları, sırt ve eklem ağrılarından masajın mucizevi etkisi ile kurtulmak artık mümkün. 

Farklı masaj paketlerinden dilediğinizi tercih ederek yeni bir güne yenilenmiş olarak uyanacak, stressiz bir yaşama ’merhaba’’ diyeceksiniz.

Taksim İstanbul Dora Hotel Gold Spa’dan özel indirimlerle: 
  • 40 Dakikalık masaj seçeneklerinden biri ve ıslak alan kullanımı 160 TL yerine 49 TL!
  • 50 Dakikalık masaj seçeneklerinden biri ve ıslak alan kullanımı 210 TL yerine 59 TL!
  • Vip oda da çift kişilik 40 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 320 TL yerine 99 TL
  • Vip oda da çift kişilik 50 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 420 TL yerine 109 TL 
Fırsat paketine dâhil olanlar: Tercih edilen masaj seçeneği + Sauna - Türk hamamı - Buhar - Islak alan kullanımı + İçecek ikramı

Masaj Seçenekleri;

  • Aromaterapi Masajı
  • Refleksoloji Masajı
  • İsveç Masajı
  • Bali Masajı
  • Shiatsu Masajı
  • Spor Masajı
Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır. 

Refleksoloji Masajı:
Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır. Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

İsveç Masajı:

Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Bali Masajı:
Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Shiatsu Masajı:
Geleneksel Japon terapilerinden olan shiatsu, bizde de yaygın olarak kullanılıyor. Kelime karşılığı parmak ile baskı demek. Parmak, el, dirsek kullanılarak uygulanıyor ancak bu, kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Japonya’da yirminci yüzyılın başlarında o zamana kadar uygulanan elle tedavi yöntemlerinin bir sentezi olarak doğmuş ve daha sonra da tıp alanında kabul görmüş. Temellerini, Çin kökenli akupresur ve geleneksel Japon masajlarından alıyor. Bu terapi, bedenin kendi kendini iyileştirme yetisini harekete geçirerek bozulan dengeyi onarmaya çalışıyor.

Spor Masajı
Özellikle spordan sonra (tenis gibi) kaslarda biriken laktik asidin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu masaj türü, kaslarda, sinirlerde ve iskelet sisteminde sağladığı canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle birlikte kan dolaşımını da hızlandırmaktadır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat İstanbul Dora Otel Gold Spa tarafından sizlere sunulmaktadır.

31 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir. MASAJLAR | Aromaterapi, refleksoloji, İsveç, Bali, shiatsu ve spor masajı

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0212 230 32 30-0533 427 44 60

Randevu iptalleri, 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Fırsat, tek kişi için geçerlidir. Fırsat paketi içerikleri bir bütündür, farklı zamanlarda ayrı ayrı düşünülemez ve kişilere bölüştürülemez. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
İstanbul Dora Otel Gold Spa
Dolapdere Cad.no 33 Sisli/İstanbul TR
0212 230 32 30
istanbuldora.com
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: