Twitter
EKSTRA BEDELSİZ Pegasus Havayolları ile Ulaşım,Konaklama ve Rehberlik Dahil 8 Gün "Prag-Viyana-Budapeşte Turu" 1759 TL!
06,13,20,27 Kasım & 04,11,18 Aralık 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 174195
1759,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ORTA AVRUPA
VİYANA(2) & PRAG(3) &  BUDAPEŞTE(2)
Viyana Dönüş
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
06,13,20,27 Kasım & 04,11,18 Aralık 2017 Hareket… 7 Gece 8 gün


PAKET 1: GRIZING, SEEGROTTE  YER ALTI GÖLÜ, CEK GECESI KARLOVY VARY ÖĞLE YEMEĞİ, ORTAÇAĞ GECESİ, BUDAPESTE TEKNE,  CIGAN GECESI  PAKET OLARAK ALINDIGINDA 255 EURO OLAN TUTAR PAKET INDIRIMI ILE 220 EURO OLACAKTIR (Turlar yemeksiz yapılacaktır.)

Estergon Turu, Dresden Turu, Karlov Vary Turu ,  Baden Turu, Bratislava Turu, Cesky Krumlov Turu dahildir 
(turlar yemeksiz olarak yapılacaktır.)

1. Gün   ISTANBUL   – VİYANA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC901 nolu tarifeli seferi ile saat 12:10’da Viyana  ’ ya uçuş. Yerel saat ile 13:40’da Viyana Havalimanı’na varış ve varışın ardından özel araçlarımızla şehir turu için alandan ayrılış. Panoramik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite Binası, Parlemento Binası, Tiyatro Binası, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.
Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

2. Gün  VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yarım günlük Viyana Ormanları turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.).  Panoramik olarak görülecek yerler arasında; Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Viyana Ormanları Turu ) bulunmaktadır. 
Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Klasik müzik konseri izleme imkânı bulacaktır. Geceleme otelimizde.

3. Gün  VIYANA – PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Yol üzerinde Dünya mirası listesinde bir Orta Çag kasabası  Cesky Kurumlov Gezisi. Yapılacaktır (tur ücretine dahildir.)  Tur sonrasında özel otobüsümüz ile  Prag’a hareket ediyoruz.  Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Kale bölgesinde  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde

4. Gün   PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Karlovy Vary turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Nehrinde tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

5. Gün   PRAG 
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Dresden Turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.).  
Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programına katılabilirler. Geceleme otelimizde

6. Gün   PRAG – BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Budapeşte’ye geçerken yol üzerinde Slovakya`nın başkenti Bratislava turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Tur sonrasında özel otobüsümüz ile Budapeşte ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Budapeşte’ye varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu yapılıyor. Turumuzda görülecek yerler arasında; Kahramanlar Meydanı, Andrasy Caddesi, Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü bulunmaktadır.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.
Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Macar Folkloru ve Çigan Gecesi  yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7. Gün  BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ayarım günlük Esztergom turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler.  Geceleme otelimizde 

8. Gün   BUDAPEŞTE (BRATISLAVA)–VİYANA-İSTANBUL  
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatimize bağlı olarak Viyana Havalimanı’na transferimiz yapılacaktır. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC902 nolu tarifeli seferi ile saat 14:20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER :
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) - Viyana-İstanbul (Saw)arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri,
 • Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama,
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları,
 • Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları,
 • Estergon Turu, Dresden Turu, Karlovy Vary Turu, Baden Turu, Britaslava Turu, Cesky Krumlov turu (tüm turlar yemeksizdir.)
 • Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri 
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER 
 • Vize ücreti ve servis bedeli  (100 EURO ) 
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL       (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Tüm kişisel harcamalar, 
 • Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar,
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
 • Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktır.
 • TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Celo tur assistance Zorunlu Seyahat Sigortası  (Kişibaşı 1000 €'ya kadar olan paketturlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
Vize Durumu : 
Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

06,13,20,27 Kasım & 04,11,18 Aralık 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.

FIRSAT SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA MÜSAİTLİK DURUMUNU ÖĞRENİNİZ.

Rezarvasyon Zorunludur. Rezarvasyon için 0535 614 9077 

Single Farkı İçin Acente ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki tur programı Pegasus Havayolları ile İstanbul'dan hareketli 7 gece 8 günlük tur programıdır.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 3* ve 4* otellerde yapılmaktadır.

Tur bedeli ile birlikte TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortasını da MUTLAKA ödemek gereklidir.

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenta tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Acenta hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler."Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Celo Tur
TR
0535 614 90 77
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: