Twitter
24 Haziran & 30 Ağustos 2017 hareketli THY ile 3 gece 4*Sup. Radisson  Blu vb
Ref No : 172740
1399,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ramazan Bayramı & Kurban Bayramı BELGRAD
( Vizesiz )
Atlas Global Hava Yolları Seferi ile
23, 24 Haziran & 31 Ağustos & 01 Eylül 2017 Hareket... 3 Gece 
TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

1.Gün  İSTANBUL - BELGRAD
İstanbul Atatük Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali’nde Atlas Global Havayolları kontuarı önünde saat 07:00’de hazır bulunulması. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Atlas Hava Yolları’nın KK6602 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:25’te Belgrad`a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile  11:15`de Belgrad`a varış. Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle  birlikte panaromik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında; Kale Meydanı,  Askeri Müze,  İstanbul Kapı, Saat Kulesi,  Damat Ali Paşa Türbesi,  Zindan Kapı, Leopoldov Kapı,  Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenelenecek olan Sırp Müziği ve Akşam Yemeği turumuza katılabilirler (45 Euro). Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.Gün  BELGRAD
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman.  Arzu eden misafirleriz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük  Nikola Tesla Müzesi & Tito’nun Mozolesi & Avala Kulesi & Millenium Tower & Zemun Turu katılabilirler (55 Euro).  Alternatif akımın  mucidi, Thomas Edison ile anlaşmazlığı ile bilinen, 26 ülkede 600’den fazla patenti bulunan Nikola Tesla Müzesi , 160.000 orijinal belge ile 5700 adet ünlü mucidin kişisel eşyaları sergilenmekte ve bu müzede elinize alacağınız florasanı hiçbir bağlantı olmadan yakabileceğiniz eşsiz deneyimi yaşayabileceksiniz. Sonrasında Balkanların en yüksek kulesi olarak bilinen  telekominikasyon ve gözlem kulesi olan Avala Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Çiçekler evi olarak bilinen Tito’nun Mozolesi ve Yugoslav Tarih Müzesi’ni gördükten sonra; Gardos Tepesi’nde bulunan ve Gardos Kulesi olarak da anılan Millenium Tower’ı ziyaret ediyoruz.  Ardından şehrin fethi sırasında büyük önem teşkil eden bir bölge olan ve Belgrad’ı en güzel şekilde fotoğraflayabileceğiniz Zemun’a gidiyoruz. Zemun; Belgrad içerisinde ayrı bir şehir havasına sahip, Tuna Nehri boyunca uzanan evleri, tarihi yapıları, parkları, bahçeleri ile bizleri eşsiz bir manzaraya ortak ediyor. Öğleden sonra alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3.Gün    BELGRAD 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz; rehberleriniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Karlofça & Novi Sad turuna katılabilirler. (55 Euro) Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. Sırbistan’ın en kuzey sınırında yer alan ve ekonomik olarak Sırbistan’ın en gelişmiş bölgesi Voyvodina bölgesine yapacağımız turumuzda ilk durağımız Karlofça (Sremski Karlovci) kasabası. Tarihi M.Ö. 7000 yıllarına kadar dayanan kasaba ilk kurulan Sırp ortaokulu ve yüksekokuluna ev sahipliği yapmış , 18.yy’a kadar da Sırp Ortadoks Kilisesi’nin merkezi konumda olmuştur. Şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca 1699 yılında imzalanan Karlofça Anlaşması imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni de ziyaret edeceğimiz gezimizin ardından. Verilecek kısa serbest zamanda Karlofça’ya özgü ‘Bermet’ şarapları ve balından satın alabilirsiniz. Ardından Voyvodina Eyaleti-nin başkenti Novi Sad-a yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Petrovaradin Kalesi olacak. Kısa bir yürüyüş turu ile gezeceğimiz kaleden muhteşem Novi Sad manzarasını resmetme şansınız olacak. Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyerek yapacağımız tur sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme Otelinizde.

4.Gün  BELGRAD – İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden hareket ile Belgrad Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Atlas Global Havaylları’nın KK6603 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.15`te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21:00`da İstanbul Atatürk Havalimanına hoş geldiniz. 

Avantajlı ekstra geziler : 155 Euro yerine indirimli 125 EURO !!!
Karlofça & Novi Sad (55 Euro) + Sırp Müziği ve Akşam Yemeği (45 Euro) + Nikola Tesla Müzesi & Titonun Mozolesi & Avala Kulesi & Millenium Tower & Zemun Turu (55 Euro)= 180 Euro

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :
 • Atlas Global Havayolları ile İstanbul – Belgrad – İstanbul parkurunda uçak bileti 
 • Belgrad`da 3 gece seçilen kategori otelde oda kahvaltı konaklama 
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 • Belgrad panoramik şehir turları 
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 • Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri 
 • TURSAB Mesleki sorumluluk sigortası
FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ: 
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Tüm kişisel harcamalar, 
 • Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Şoför Bahşişi
 • Otel konaklama vergisi

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Fırsatı satın almadan önce MUTLAKA müsaitlik sorulmalıdır.

Rezarvasyon Zorunludur. Rezarvasyon için 0535 614 9077 

Single Farkı İçin Acente ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki tur programı Atlas Global havayolları ile İstanbul'dan hareketli 3 gece 3 günlük örnek tur programıdır. Pegasus Havayolları ile hareketli tur programı için acenta ile iletişime geçiniz.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 3*ve 4* otellerde yapılmaktadır.

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır..

Fırsat Seçenekleri;
 • 23, 24 Haziran & 31 Ağustos & 01 Eylül 2017 hareketli Atlas Global Havayolları ile 3 gece 3*Tulip Inn Hotel vb. (Yarı Merkezli) konaklamalı tur 1399 TL
 • 23, 24 Haziran & 31 Ağustos & 01 Eylül 2017 hareketli Atlas Global Havayolları ile 3 gece 4*Prag Hotel vb. (Merkezi) konaklamalı tur 1599 TL
 • 23 Haziran & 01 Eylül 2017 hareketli Pegasus Havayolları ile 3 gece 3* Tulip Inn Hotel vb. (Yarı Merkezli) konaklamalı tur 1399 TL
 • 23 Haziran & 01 Eylül 2017 hareketli Pegasus Havayolları ile 2 gece 4*Prag Hotel vb. (Merkezi) konaklamalı tur 1599 TL
TÜM TÜRKİYE’DEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI VARDIR. Hangi şehirden hareket etmek isteniyorsa, güncel fiyatlar için acenta ile iletişime geçiniz.

Bağlantı veren şehirler; 
ANTALYA, BODRUM, İZMİR, KONYA, TRABZON, ADANA, KAYSERİ

Celo Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Celo Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Celo Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Celo Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Celo Tur sorumlu tutulamaz. Promosyon turlarda tarih,isim değişikliği ve iptal yapılamamaktadır.Vize alımlarında, herhangi bir gecikmeden doğabilecek aksiliklerden veya vize verilmemesinden acentamız sorumlu değildir. Hareket tarihine kadar vize ücretlerindeki olabilecek fiyat artışları katılımcıdan talep edilir.Vize başvuru ücretleri, vize alınamadığı takdirde iade edilmez.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. İsim değişikliliği yapılamamaktadır.

Satın alma işleminden sonra 24 saat içinde rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
CELO TUR
CELO TUR TR
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: