Twitter
EK ÜCRETSİZ öğle yemeği seçeneği ile günübirlik Sapanca-Maşukiye-Kartepe doğa turları 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
31 Mart tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 186099
45,00 TL
100,00TL
liste
%55
indirim
55TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Barbeküde Sucuk Ekmek Dahil  Günübirlik Kartepe Kayak Ve 
Sapanca Maşukiye Kartepe Doğa  Turları
23 Aralık 2017 – 31 Mart  Arası  Her Cumartesi- Pazar Hareket 

 Kartepe Kayak Turu Programı 
1.Gün   KARTEPE  
05:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 06:00 Mecidiyeköy Mado Önü ,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı 07.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz.Belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek için Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz Kartepe’ye varıyoruz Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, Kafeler de  manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket İstnabul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.


                                                 Sapanca Maşukiye Kartepe Doğa Turu Programı 

1.Gün   MAŞUKİYE KARTEPE  SAPANCA 
05:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 06:00 Mecidiyeköy Mado Önü ,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı 07.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz.Belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası kahvaltı için ( extra) Maşukiye’de mola veriyoruz. Kahvaltıyı takiben dileyen misafirlerimiz Kayak ve Board takımlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz ve Kartepe’ye varıyoruz .Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, Kafeler de  manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Öğlen yemeğini takiben saat 14.00 de Sapanca gölüne doğru hareket ediyoruz. Göl kenarında vereceğimiz serbest zamanı takiben saat 17.00 civarı İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA  Yemek Hariç Kartepe Kayak Turu 45 TL
 • Yemek Hariç Kartepe Kayak Turu 49 ,90 TL
 • SINIRLI SAYIDA Yemek Dahil Kartepe Kayak Turu 55 TL
 • Yemek Dahil Kartepe Kayak Turu 59,90 TL
 • Yemek Hariç  Maşukiye-Sapanca-Kartepe Turu  55 TL
 • Yemek Dahil Maşukiye-Sapanca-Kartepe Turu  65 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.5-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.
 • Yemekli seçenek alan misafirlerimiz için Öğlen Yemeği sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında bir adet alkolsüz içecek olarak ikram edilir.
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği
 • Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri
Kayak Ekipman Fiyatları
 • Kayak Takımı Günlük 30 TL
 • Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL
 • Board Kirası Günlük 35 TL
 • Kayak + Kıyafet 50 TL 
Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ

Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali , Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: