Twitter
Günübirlik Cumalıkızık - Mudanya - Tirilye turu
Ref No : 172315
79,00 TL
120,00TL
liste
%34
indirim
41TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
GÜNÜBİRLİK CUMALIKIZIK MUDANYA TRİLYE TURU
06.30: İNİRLİ ÖMÜR PLAZA
07.00: BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ ÖNÜ
07.30: KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ
08.00: KARTAL KÖPRÜSÜ( PENDİK YÖNÜ)
08.10: ÇAYIROVA MC DONALDS ÖNÜ
Günübirlik  Cumalıkızık - Mudanya - Trilye turumuz için belirlenen saatlerde ve noktalarda buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuğun ardından ilk olarak  orijinal halini muhafaza eden ender Osmanlı Köyleri'nden birisi olan Cumalıkız Köyü'ne geçiyoruz. Yaklaşık 700 yıllık bir geçmişe sahip olan Cumalı Kızık Köyü'ndeki gezimizde Konuk Evi, eski muhtarlık, Etnografya Müzesi, Cin Aralığı'nı görüp köy içinde yürüyüş yapıyoruz. Kısa süreli alışveriş amaçlı serbest zamanımızın ardından Cumalı Kızık Köyü gezimizi tamamlayıp Türk-Yunan Savaşı'nın son bulduğu Mudanya Antlaşması ile adı özleşen Mudanya'ya gidiyor ve Mudanya Mütareke Evi'ni geziyor ve tur rehberimizden bilgi alıyoruz. Mudanya'da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra günümüzde Zeytin bağı olarak anılan Tirilye'ye gidiyoruz. Tertemiz havası ve masalımsı güzelliği ile gezginleri büyüleyen Tirilye'de rehberimiz eşliğinde ara sokaklarda yürüyüşümüze başlıyoruz ve Tirilye'deki gezimizde Eski Rum Evleri, Fatih Camii, Ruhban Okulu yapılarını görüp bu şirin köyümüzden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda Tirilye'yi ve Marmara’yı tepeden görebilecekleri Çamlıkahve’ye gidebilir. Trilye gezimizin ardından turumuzu tamamlayıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gemlik güzergâhında yöresel ürünlerin satıldığı noktada vereceğimiz kısa moladan sonra sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir başka TatilMod organizasyonunda buluşuncaya dek sizlerden ayrılıyoruz
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR
  • Araç içi kahvaltı paketi
  • Araç içi ikramlar
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Tüm Çevre Gezileri
  • Otopark Milli Park Ücretleri
  • Lüks Otobüslerle seyahat (turizm paketli 46 lık, 35 lik, 19 luk araçlar)
  • Tatilmod Güvencesi
  • 1618 nolu kanuna göre zorunlu seyahat sigortası
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR
  • Tüm özel harcamalar
  • Öğle yemeği

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatilmod tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Nisan 2017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0 216 311 17 17

Gezi süresi 1 gündür. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilmod’da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatilmod, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 

0-3 yaş ücretsiz

3-12 yaş % 50 indirimli

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar  iade edilmez.  Bütün fiyatlarımıza KDV dâhildir. 

Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar  rehberlerimiz ve personele  tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir

Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. (İptal durumları da gözden geçirilecek.)

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatilmod’un sorumluluğu yoktur. 

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilmod
TR
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: