Twitter
EK ÜCRETSİZ 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Kapadokya" turu 320 TL yerine 229 TL!
8 Nisan 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 172612
229,00 TL
320,00TL
liste
%28
indirim
91TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • kapadokya-turu
 • kapadokya-turu1
 • kapadokya-turu2
 • kapadokya-turu3
 • kapadokya-turu5
 • kapadokya-turu6
ÖNE ÇIKANLAR
1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu

KALKIŞ NOKTALARI :

21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
22:00 Mecidiyeköy Migros Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

1.GÜN CUMA
Değerli misafirlerimiz, saat 21:00 İncirli Ömür Plaza Önü - 22:00 Mecidiyeköy Migros Önü - 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN CUMARTESİ
Ihlara Vadisi – Derinkuyu Yeraltı Şehri – Paşa Bağları – Develi Vadi – Üç Güzeller Peribacaları – Çanak Çömlek Atölyesi – Ürgüp – Avanos – Güvercinlik Vadisi – Panoramik Tuz Gölü

LetsTur otobüs içi ikramları eşliğinde Adapazarı - Bolu - Ankara - Aksaray üzerinden, Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağı’na borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Kapadokya’da ilk durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerinin de bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi olacak. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. İkinci durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. Otantik mekânda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Sonrasında çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ’da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent Vadisi) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Asmalı Konağı da dışardan görüp Şarap Mahzenlerini ve Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Günün sonunda ise Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Gezilerimizin bitiminde otelimize yerleşiyoruz. Zamanın kısıtlılığı ve programdaki yoğunluk nedeniyle otele akşam 17.30 civarı girilecektir. Bu nedenle kıymetli konuklarımızın bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından, yöreye özgü Türk Gecesi’ne (Kuzu Gecesi) gidiyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği : Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.( Ekstra )
Akşam Yemeği : Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama : Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.
Rota : İstanbul-Bolu (255 km) / Bolu-Aksaray (415 km) / Aksaray-Nevşehir (80 km) / Bölge İçi Gezileri (70 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 820 Km
Otele Giriş Saati : 17.30

3.GÜN PAZAR
Balon Turu – ATV Turu – Asmalı Konak – Göreme Açık Hava Müzesi – Onyx Taş Atölyesi – Kaya Kiliseleri – Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Ve Müzesi

Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Onyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız. Onyx Taş Atölyesinden sonra eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Göreme Açık Hava Müzesi gezisinin ardından Horasan’da dünyaya gelen,13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-i Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu ’yu (Nadar Avlusu) gezip İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Ayrıca dönüş yolunda Tuz Gölü’nü panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Ankara - Bolu güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. Hoşçakalın.
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği:  Açık Büfe Olarak Alınacaktır.( Ekstra )
Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesisimizde Alınacaktır.( Ekstra )
Rota: Bölge içi geziler (50 km) / Nevşehir-Kırşehir (85 km) / Kırşehir-İstanbul (620 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 755 Km
Toplam Tur Mesafesi: 1575 Km
İstanbul’a Varış Saati: 23.30

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • LetsTur Otobüs İçi İkramları 
 • LetsTur Güvencesi 
 • Açık Büfe Sabah Kahvaltısı 
 • Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği 
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri
 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğle Yemekleri 
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
 • Tüm Özel Harcamalar 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar ( Balon Turu, ATV Turu gibi. )
 • Müze Giriş Ücretleri
ULAŞIM

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, CD Ve DVD Oynatıcı
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Let's Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 8 Nisan 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0507 926 44 32

Bu fırsat çift kişilik odalarda kişi başı yarım pansiyon konaklama ve ulaşım  tüm çevre gezileri, otobüs içi ikramlar, zorunlu seyahat sigortası, rehberlik hizmeti dahildir.

Otobüslü Turlarda 0-2 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2-6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Let's Tur
TR
0507 926 44 32
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: