Twitter
Eskişehir-Odunpazarı kişi başı tur bedeli
Ref No : 166052
119,90 TL
250,00TL
liste
%52
indirim
130,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
                       Extra Bedel Toplanmadan Otobüste Kahvaltı Paketi, Tekne Turu  
                         Ulaşım ve YP konaklama dahil  Eskişehir&Odunpazarı Turu

1.Gün Cumartesi   İstanbul- Eskişehir
06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü  06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.45 Kartal Köprüsü Altı 08.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  Adapazarı – Pamukova - Bilecik Bozüyük üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Anadolu’nun son yıllarda Modern Şehircilik, Kültür ve Festival Kenti kimliği ile İçinden Nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen Kenti  Eskişehir’e öğle saatlerinde varıyoruz. Eskişehirde ilk gezi noktamız hala Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kullandığı ve eski dönemlerden kalma savaş uçaklarını görüyoruz. Daha sonra 1961 yılında yapılmış olan Türkiye'nin ilk ve tek yerli otomobili olan devrim arabasını ziyaret ediyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra Eskişehir'in en yüksek noktası olan Şelale Park'ta Eskişehir manzarası eşliğinde öğle yemeğimiz alıyoruz. Yemek ardından gazete ve televizyonlara konu olan ünlü yapay plajı olan Kent Park'ı gezip göl kenarında kahvelerimizi yudumluyoruz.Kahvelerimizi yudumladıktan sonra Yılmaz Büyükerşen imzalı Balmumu Heykeller Müzesi'ni ziyaret edip fotoğraflarımızı çektikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize varıyoruz.

2.Gün Pazar    Eskişehir&Odunpazarı - İstanbul
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Sazova Bilim Parkı'nın içerisindeki Korsan Gemisi ve Kremlin Sarayı'nı panaromik olarak görerek  gezi programımıza başlıyoruz. Sazova Bilim ve Kültür Parkı gezisi sonrası 19.yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinden Odunpazarı'na geliş. Eskişehir Odunpazarı'n da 16.yüzyıl mimarisi olan Kurşunlu Külliyesi'ni ziyaret edip , sonra Eskişehir'in simgesi haline gelmiş Lüle Taşı Müzesi'ni gezme imkanı. Lüle taşı, gümüş işlemeciliği geleneksel ve yöresel el sanatlarının üretildiği Atlıhan El Sanatları Çarşısı'nda verilecek serbest zaman sonrasında Koca Müftü Sokak, Arif Bey Sokağı gezilerini takiben öğle yemeği almak üzere restauranta varış. Yemek sonrası  Venedik kanallarını anımsatan Porsuk Çayı'nda yapılacak keyifli tekne turu  sonrasında çarşıda serbest zaman. Serbest zaman sonrası İstanbul'a hareket  ve misafirlerimizin 
Alındıkları noktalara bırakılması.                                                

Fırsat Seçenekleri;
  • SINIRLI SAYIDA Eskişehir-Odunpazarı kişi başı tur bedeli  99,90 TL
  • SINIRLI SAYIDA Eskişehir-Odunpazarı kişi başı tur bedeli 109,90 TL
  • Eskişehir-Odunpazarı kişi başı tur bedeli  119,90 TL
                                    
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 35 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 75 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 89,90 TL  + zorunlu ücretler olarak  acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
 
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
  • Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).
  • 3* veya 4 * otellerde konaklama
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
  • Tüm,Müze,Park,ören yeri giriş ücretleri,ilk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Odunpazarı Turu ve Ara transfer ücretleri için 25 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

03-10-17-24 Aralık/07-14-21-28 Ocak/04-11-18-25 Şubat 2017 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/12  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: