Twitter
Yemek Dahil Uludağ Kayak Tur Bedeli
Ref No : 168569
79,90 TL
129,00TL
liste
%38
indirim
49,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Otobüste Kahvaltı Paketi & Barbekü’de Öğlen Yemeği Dahil Günübirlik Uludağ Turu
Her Gün Hareket İle Günübirlik  Uludağ Turu  
26 Aralık - 01  Mart  2017 tarihine kadar  Her gün  Hareket İmkanı
1.Gün  Pazar
04:00 İncirli Ömür Plaza Önü 04:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,05.45 Kartal Köprüsü Altı 06.00 Çayırova Mc. Donalds  Önü hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz.Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler.Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16.00 / 17.00’de  İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Yol Güzergahında Bursa’nn  meşhur İskender kebabından tatmak  için mola veriyoruz(extra).Yemek sonrası geldiğimiz güzergahı takiben İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Yemek Hariç Uludağ Kayak Tur Bedeli 49,90 TL
 • Yemek Hariç Uludağ Kayak Tur Bedeli 59,90 TL
 • Yemek Dahil Uludağ Kayak Tur Bedeli 79,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.Kupon alınan Her yaş grubu çocuklar için zorunlu ücretler acenteye ödemelidir.
Not: Her Gün kalkışlar Sömestr döneminde  geçerlidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi Kahvaltı.
 • Öğlen Yemeği Uludağ’da Sucuk ekmek ve 1 adet gazlı içecek veya ayran olarak servis edilir.
 • Otobüste Kahvaltı Paketi ( Mini kahvaltı seti veya 1adet açma+1 adet  poğaça + 1 adet meyve suyu olarak servis edilir).
 • Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park giriş ücretleri
 • Yemekli Seçenek de , Öğlen yemeğinde sucuk ekmek ve yanında 1 adet alkolsüz içecek.
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ski pass ve ekipman ücretleri
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
Kayak Ekipman Fiyatları
Kayak Takımı Günlük 30 TL
Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL
Board Kirası Günlük 35 TL
Kayak + Kıyafet 50 TL 
Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 26 Aralık - 01 Mart 2017 tarihleri arasında hergün hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali , Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: