Twitter
Yemek DAHİL Kartepe Kayak Turu Kişi Başı
Ref No : 168409
54,90 TL
65,00TL
liste
%16
indirim
10,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ek Bedel Toplamdan     
Kahvaltı & Barbeküde Sucuk Ekmek Dahil  Günübirlik Kartepe Kayak Turu
28 Şuabt  2017 tarihine kadar Her Pazar , Sömestr döneminde C.tesi Ve Pazar Günleri Hareket  

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  
05:30 İncirli Ömür Plaza Önü 06:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı
07.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz Kartepe’ye varıyoruz Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, Kafeler de  manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket İstnabul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Yemek HARİÇ Kartepe Kayak Turu Kişi Başı 39,90 TL
 • Yemek HARİÇ Kartepe Kayak Turu Kişi Başı 44,90 TL
 • Yemek DAHİL Kartepe Kayak Turu Kişi Başı 54,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.Kupon alınan Her yaş grubu çocuklar zorunlu ücret olan 20 Tl yi acenteye ödemelidir.
Not:C.tesi kalkışlı turlar sömestr döneminde gerçekleştirilecektir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.
 • Otobüste Kahvaltı Paketi; Mini Kahvaltı Seti veya 1 adet Poğaça+1Adet Açma+1 adet Meyve Suyu olarak ikram edilir.
 • Öğlen Yemeği sucuk ekmek  yanında bir adet alkolsüz içecek olarak ikram edilir.
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri
Kayak Ekipman Fiyatları
Kayak Takımı Günlük 30 TL
Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL
Board Kirası Günlük 35 TL
Kayak + Kıyafet 50 TL 

Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 28 Şubat  2017 tarihine kadar Her Pazar; Sömestr döneminde C.tesi ve Pazar günleri hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali , Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: