Twitter
2 gün Kartepe-Spanca-Maşukiye-Abant-Mudurnu turu kişi başıI
Ref No : 166463
179,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
EK BEDELSİZ 1 Gece Otel Konaklamalı KARTEPE - SAPANCA - MAŞUKİYE - ABANT - MUDURNU TUR PROGRAMI

Her Cumartesi sabah hareketle
07:00 İncirli Ömür Plaza Önü
07:30 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
08:15 Kartal Köprüsü Altı

1.Gün, SAPANCA GÖLÜ  - MAŞUKİYE - KARTEPE KAYAK TURU
 Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz,doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, sınırsız ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca  bir saat otuz dakika sürecek otobüs yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapanca Gölü’ne ya varış. Göl kenarında verilecek serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Turumuzun devamında araçlarımızla  Kartepe’ye hareket ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye ulaşıyoruz.Burada misafirlerimizin isteğine göre serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımız üç buçuk saattir. Serbest zamanımız sonrası, Maşukiye’ye hareket ile Şelale’de fotoğraf molasının ardından Bolu’da yer alan Pelemir Otel’e hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

2.Gün,   ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI
Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı servisinin ardından otelden ayrılıyoruz.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Aynı güzergahı takiben İstanbul’a varıyoruz. Bir başka tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Otelde, 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otelde Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı ve Açık büfe veya Set Menü 1 Akşam yemeği,
 • Sabah Kahvaltı Paketi,
 • tatilalsanagüvencesi,
 • tatilalsanaotobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,
 • 1618 Turizm kanuna göre Zorunlu Seyahat Sigortası.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Milli Parklara giriş ücreti,
 • Rehberlik Hizmeti.
NOT:  Ek hizmet bedeli için araçta ücret toplanmaz. 0-6 yaştan ücret alınmamaktadır. 0 - 6 yaş grubu koltuk talep ettiğinde Ulaşım ücreti 79 TL 'dir. 6 – 12 yaş grubu çocuklar 120 TL ‘dir. Pelemir Otel’de yer kalmadığı taktirde 20 TL fark ile Köroğlu Otel veya Yurdaer Otel olarak rezervasyon yapılır. Bu ücreti tatilalsana acentasına ödemeniz gerekmektedir.

OTOBÜSLER;
46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..  

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 17 Aralık 2016 – 16 Nisan 2017 arasında her hafta sonu hareket edecek turlarda geçerlidir.

Bu fırsat 2 gün boyunca KARTEPE – SAPANCA GÖLÜ – MAŞUKİYE – ABANT GÖLÜ –MUDURNU’yu  gezebileceğiniz ulaşım, konaklama, rehberlik ve şehir turları dahil satın alıyor olacaksınız.

Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Rezervasyon için; 
bilgi@atomtur.com ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

NOT:  Ek hizmet bedeli için araçta ücret toplanmaz. 0-6 yaştan ücret alınmamaktadır. 0 - 6 yaş grubu koltuk talep ettiğinde Ulaşım ücreti 79 TL 'dir. 6 – 12 yaş grubu çocuklar 120 TL ‘dir. Pelemir Otel’de yer kalmadığı taktirde 20 TL fark ile Köroğlu Otel veya Yurdaer Otel olarak rezervasyon yapılır. Bu ücreti tatilalsana acentasına ödemeniz gerekmektedir.

Fırsat 2 ve 3 kişilik odada kişi başı fiyatıdır. Tek kişilik oda için 50 TL acenteye fark ödenmesi gerekmektedir.

Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) gün öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle  yedi(7) iş günü içerisinde iade edilir.

Pelemir Otel’de yer kalmadığı taktirde alternatif Otel Bolu Merkezde yer alan Köroğlu Otel ya da Yurdaer Otel’dir. Otel fiyat farkı kişi başı 20 TL olup ödeme acentaya yapılır.

Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir gün önceden haber vermek kaydıyla acente turu bir sonraki haftaya erteleyebilir veya iptal edilebilir.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilalsana sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Atomtur
Atomtur
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul TR
0535 219 62 03
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: