Twitter
Dünyanın en egzotik ve vahşi canlıları görebileceğiniz Jungle İstanbul'a giriş 12 TL
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 181538
12,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Jungle İstanbul'un renkli,vahşi ve gizemli dünyasını keşfedin!


“Jungle İstanbul” size, İstanbul’un ortasında yüzlerce egzotik canlıyla tanışacağınız fantastik bir yolculuk sunuyor... 

Jungle İstanbul, Türkiye’nin “ilk kapalı tematik hayvanat bahçesi” konseptinden yola çıkılarak tasarlanan, ülkemizde nadir görülen ilginç canlı türlerinin dayanıklı ve güvenlikli malzemelerle üretilen teraryum ve akvaryumlarda ziyaret edilebildiği egzotik bir eğlence keşif parkıdır.

Dev yılanlar, büyük örümcekler, marmoset maymunları, renkli kurbağalar, kaplumbağalar, timsahlar, tünel akvaryum içerisinden size merhaba diyen köpekbalıkları, tropik resif balıkları ve egzotik kuşlar; Jungle İstanbul’un renkli dünyasında sizi fantastik bir yolculuğa davet ediyor. Ayrıca her gün özel sunum eşliğinde gerçekleşen «Doğa ve Park» bilgilendirme eğitimleri büyük-küçük tüm kaşifleri bekliyor. Jungle İstanbul’da yüzlerce canlı ile tanışarak vahşi yaşamın macera dolu dünyasını keşfedin!

Jungle İstanbul’da 2.500m² alanda dünyanın en büyük tarantulası, ikinci büyük akrebi, en zehirli kertenkelesi gibi yüzlerce canlı ile tanışarak vahşi yaşamın macera dolu dünyasını keşfedebilirsiniz.

Dünyadaki en büyük 6 yılan türünden 3 tanesi ile Jungle İstanbul’da tanışın

21 farklı yılanla tanışacağınız Jungle İstanbul’da dünyada bulunan en büyük 6 yılan türünden 3 tanesi ile bizzat tanışma fırsatı bulacaksınız. Her biri, birer doğa harikası olan bu yılanlar; dünyada bilinen en uzun ikinci yılanı, ağırlık bakımından ise dünyanın bilinen en ağır yılanı olan Yeşil Anakonda, Asya’dan gelen ve uzunluğu 600 cm’i bulan Burma Piton ve uzunluğu 400 cm olan Kırmızı Kuyruklu Boğa yılanı.

40’tan fazla yağmur ormanı canlıları Jungle İstanbul ile size geliyor

Dünyadaki bitki ve hayvan türlerinin %70’ini barındıran, sıcak ve nemli iklimleriyle 30 milyon civarında bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapan Yağmur Ormanları’ndan sürüngenler, amfibiler, memeliler ve kuşlardan oluşan 40’tan fazla “Yağmur Ormanları Canlıları” Jungle İstanbul’da ayağınıza geliyor. Güney Amerika’da yaşayan, küçük, hızlı ve çevik, her şeyi yiyici maymunlar “Marmosetler” de Jungle İstanbul’da ziyaretçilerin gözdeleri arasında yer alıyor.

Dünyanın en büyük tarantulası, ikinci büyük akrebi, en zehirli kertenkelesi,

Jungle İstanbul size, bir milyondan fazla tür sayısıyla dünyadaki hayvan nüfusunun %90’ını oluşturan böcekler dünyasına macera dolu bir yolculuk sunuyor. Dünyada bilinen en büyük ikinci akrep türü olan İmparator Akrep, dünyanın en büyük kırkaayağı “Afrika Dev Kırkayağı”, denizlerimizde de yaşayan dev ıstakozlar Jungle İstanbul’da bilinmezlere doğru çıkacağınız keyifli yolculukta tanıyacağınız ilginç canlılardan sadece birkaçı.

Jungle İstanbul, Türkiye’nin en büyük tema parkını da içerisinde bulunduran Vialand Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin giriş katında sizi bekliyor.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Jungle İstanbul tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 31 Aralık 2017 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Günleri 10.00-20.00 & Cuma ve Cumartesi günleri 10.00-21.00 saatleri arasında geçerlidir.


 Her kupon/bilet tek kişiliktir ve tek girişliktir.

Alınan kodlar Jungle İstanbul gişelerinden bilete çevrilmelidir. Doğrulama kodları tek kullanımlıktır ve kullanıldıktan sonra geçerliliğini kaybeder.

Aile yanında 0-3 yaş 1 çocuk girişi ücretsizdir. 3 yaş ve üzeri ziyaretçiler ücrete tabidir.

Rezervasyona gerek yoktur.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Jungle İstanbul bileti alan misafirler www.jungleistanbul.com da belirtilen Jungle İstanbul genel kurallarına uymak zorundadırlar.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

Jungle İstanbul ve Birliktealalım.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Jungle İstanbul
VIALAND AVM Giriş katı - Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sok. No. 11
Eyüp / İstanbul TR
0212 600 01 79
www.jungleistanbul.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: