Twitter
Cindy Güzellik'te Oksijen Terapi ve Micro Plus Ameliyatsız Cilt Germe Paketi 500 TL Yerine 49 TL!
Ref No : 43633
49,00 TL
500,00TL
liste
%90
indirim
451TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Angelina Jolie’nin Güzellik Sırrıyla Neştersiz Gençleşmenin Ayrıcalığını Yaşayın! Cindy Güzellik Acıbadem Şubesinde Oksijen Terapi ve Micro Plus Ameliyatsız Cilt Germe Paketi 500 TL Yerine 48 TL!

Bakımlı olmak biz kadınlar için hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Bunun için günlerce emek harcamaya, iğneli, neşterli uygulamalara artık gerek yok! Tıpkı Demi Moore ve Angelina Jolie gibi...

Yüz kaslarının sıkılaşması ve yüzünüzün ovalliğinin görüntülenmesi amacı ile kasları uyaran bir sistemle geliştirilen Micro Plus sayesinde Mel Gibson, Victoria Beckham ve Sharon Stone gibi iğnesiz-acısız, botox ve herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan gençleşiyor.  

Şimdi bu ayrıcalıklı bakımı kendinize yaşatmanın zamanı!Paket İçeriği
 • 1 Seans Oksijen Terapi 
 • 4 Seans Micro Plus 
MICRO PLUS

Micro Plus, micro terapinin en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş Elektro Therapy yöntemidir. Micro Plus uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.

Eklem, tendom ve kasın mekanik reseptörlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “tropik etki” olarak adlandırılır.

Merkezi sinir sistemi üzerindeki etkileri düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlattığı EEG ile kanıtlanmıştır. Uyarıcı akım uygulaması deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizma ve lenf sirkülâsyonunu canlandırır.

Mıcro Plus lenfatik akışı destekleyerek sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direkt olarak micro sirkülâsyonun arttığının göstergesidir.

Mıcro Plus yöntemi ile vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır. Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonüsitesini arttırır.

Hangi durumlarda kullanılır?
 • Her türlü selülit tedavisi
 • Zayıflama ve detoksikasyon
 • Yüzeysel ve derinlemesine lenf drenaj
 • Bölgesel şekillendirme
 • Kas tonifikasyonu (karın, bacak, kol, popo, sırt, yüz göğüs germe)
 • Lifting “sarkmaya bağlı tedaviler”
 • Yüzde cilt elastikiyetinin arttırılması
 • Ağrı, ödem bacaklarda yorgunluk sendromu
 • Premenstruel ödem


OKSİJEN TERAPİ

Oksijen kanımızda alyuvarlar vasıtasıyla dokulara taşınmakta ve dokulardaki görevini yürütmekte. Kanımızda dolaşan oksijenimiz yaşımızın ilerlemesiyle, stresle, sigara kullanımı ile şişmanlıkla, ilaç kullanımları ve bilinçsiz yapılan diyetlerle, teknolojik iş ortamlarıyla veya diğer sebeplere bağlı olarak belirgin ölçüde azalabilmekte.

Oksijen azalması beden ve doku sağlığımızın azalmasına neden olmakta, yaşam enerjimizi azaltmakta, yaşlanmamızı sağlamakta. Yaşlandığımızda tüm dokularımızda olduğu gibi cildimizde de oksijen seviyesi azalır ve bu eksiklikle cildimiz gençliğini, sağlığını, estetiğini sürdürmekte güçlük çekmeye başlar ki, bu an yaşlanmanın belirtilerini fark etmeye başladığımız andır.

Atmosferdeki havadan elde edilen natürel oksijen, kırışmış ciltlerde, ergenlik döneminin akne problemlerinde, sigaranın bedenimizde oluşturduğu zararlı etkilerin azaltılmasında son derece yaygın kullanıma sahip. Ortamımızdaki oksijen bir oksijen jeneratörü ile zenginleştirilmiş halde üretilmekte ve cildin derinliklerine, hücreler arasındaki mesafelere beraberinde A, E ve C vitaminleri ile birlikte gönderilmekte. Oksijenin vitaminlerle birleşen gücü özellikle yaşlılık belirtilerinin azaltılmasında kullandığımız çeşitli anti aging terapilerde başarıya daha çok başarı katmayı başardı.

Cildin derinliklerine oksijenle birleştirilmiş vitaminler ve mineraller gönderildiğinde yaşlılık belirtilerinden kaçış başlar. Böylece daha çok soluyan, daha çok desteklenen deri ile gençliğin belirtileri cilt yüzeyinde görülmeye başlar.CİNDY GÜZELLİK SALONU

Cindy Güzellik Salonu 1990 yılından beri Cilt ve Vücut estetiği alanında en yeni ve teknolojik sistemleri kullanarak sizleri güzellik ve estetik alanında memnun etmeyi hedeflemektedir. Salonun geniş yelpazeli birimleri arasında Cilt ve Vücut Bakımı ve Zayıflama bulunmaktadır. Uzman çalışanları sizleri bu çok özel indirimle Cindy Güzellik Salonuna bekliyorlar. 
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Cindy Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat  Acıbadem şubesinde geçerlidir.

Bu fırsat 07.03.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 545 45 93 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Her kupon bir kişi tarafından kullanılabilir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Cindy Güzellik
Acıbadem Cad. No 167/5
Acıbadem / Üsküdar

0216 327 89 59 -69
0216 545 45 93
0216 545 69 21-22-23 TR
0216 545 45 93
www.cindyguzellik.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: