Twitter
Cihangir Fesleğen Meyhane'de Canlı Rembetiko Müzikleri Eşliğinde Limitsiz Yerli İçecekli Fiks Menü 100 TL Yerine 54,90 TL!
MENÜ: 10 çeşit meze+ 2 ara sıcak + Ana yemek + Salata + Meyve + Tatlı + Limitsiz yerli içecek
Ref No : 63435
54,90 TL
100,00TL
liste
%45
indirim
45,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Rembetikonun, Türk Müziği'nin kıpır kıpır ritmleriyle sizi coşturacak Faros grubu... Peruklar, pırıltılı aksesuarlar.... Kısacası o geceyi özel ve unutulmaz kılacak; sizi eğlencenin doruklarına çıkaracak her detay Fesleğen Meyhane'de olacak!Fesleğen Menüsü
  • 10 çeşit meze
  • 2 ara sıcak
  • Ana yemek
  • Salata
  • Meyve
  • Tatlı
  • Limitsiz yerli içecek (Gece 01:00'a kadar)
FESLEĞEN MEYHANE

1999 yılında Fındıklı’da ev yemekleri restoranı ile başlayan Fesleğen Meyhane’nin serüveni, Rum ve Türk mutfağından hazırladığı özel meze ve yemeklerle kurduğu akşam sofralarıyla Beyoğlu’nda devam etti.

Bu serüvenin son durağı ise Cihangir. Bir yıllık bir aradan sonra Aslı Ünsal, Fesleğen Meyhane’yi bir klasik haline getiren lezzetleri, iyi müziği, muzip eğlenceyi, müdavim sohbetlerini, Cihangir’e Urban Lounge çatısı altına taşıyor.Fesleğen lezzeti, gündüzden geceye, farklı damak zevklerine ve günün her saatine uygun 115 çeşitten oluşan mönüsüyle Urban Lounge’da olacak…

Perşembe ve Cuma’nın yeni adı “Fesleğen Geceleri” Perşembe ve Cuma akşamları düzenlenen Fesleğen Geceleri’nde klasikleşen Fesleğen Meyhane’nin lezzetli mönüsü; cıvıl cıvıl peruklar, pırıltılı aksesuarlarla renklenen muzip eğlence ve iyi müzikle birleşecek.

Yıllardır kendi müdavimlerini oluşturan “Fesleğen mutfağı” ve klasikleşen “Fesleğen eğlencesi” farklı konseptteki sahne performanslarını gurme lezzetlerle buluşturacak.

İstanbul Radyosu sanatçılarından oluşan özel fasıl grubu, Türk Sanat Müziği’nin değerli eserlerini icra ederlerken, gece Aslı Ünsal’ın özel arşivinden derlediği mekanın duygu ritmine uygun şarkılarla devam edecek.

Bazı Fesleğen Geceleri’nin, aylık programlardan takip edebileceğiniz çok özel sanatçı konukları da olacak.Urban Lounge Hakkında

Tek mekan, üç kapı Cihangir’de, farklı zevklere yönelik üç ayrı konsepti tek bir çatı altında birleştiren Urban Lounge, kapı kapı dolaşmaktan yorulanlar için de cevap niteliğinde. Kulüp, restaurant ve cafe olarak üç farklı konsepti birleştiren mekan, bilinen Urban Bug eğlencesinin yanında Beyoğlu’nun tanınmış isimlerinden, Fesleğen Meyhane’nin yürüttüğü mutfağıyla da öne çıkacak. Urban Lounge’un bahçesi ise yaz kış misafirlerin ağırlamaya devam edecek.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Urban Bug Lounge tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 07.06.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Bu fırsat Perşembe 20:00 - 00:30 saatleri arasında geçerlidir.

18 Yaş Sınırı Vardır

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 243 34 06

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Urban Bug Lounge
Kuloğlu mah. Altıpatlar sok. Çubukçu Çıkmazı No: 3/A
Cihangir - Beyoğlu/İstanbul TR
0212 243 34 06
www.urbanbugtr.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: