Twitter
Çiçeklerin En Özeli En Değerlilerinden Biri Olan Orkide İçin Ona Yakışır Özellikte ve Güzellikte Özel ORKİDE SAKSISI! Betulagardenstore’den Özel Orkide SAKSISI Kargo Dahil 29 TL Yerine 11.90 TL! (Sadece Saksı İçerir)
Ref No : 920
11,90 TL
29,00TL
liste
%59
indirim
17,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Çiçeklerin En Özeli En Değerlilerinden Biri Olan Orkide İçin Ona Yakışır Özellikte ve Güzellikte Özel Orkide Saksısı! Betulagardenstore’den Özel Orkide Saksısı Kargo Dahil 29 TL Yerine 11.90 TL!


Saksı orkideler, dal orkideler, çiçeklerin içerisinde en uzun soluklu, kalıcı bitkilerdir. Dünyanın en nadide çiçeklerinden biridir. Cok kıymetli ve özel çiçeklerdir. Bu özel çiçeklere aynı özellikte bir bakım ve saksı gerekmektedir.

Evinizin en değerli köşesini süsleyen orkideleriniz için evinizin şıklığına şıklık katıcak özel yapım orkide saksısı evinize teslim getirilmektedir.

Her türlü sorularınız için Betulagardenstore’dan bilgi alabilirsiniz.

Alanında uzman ve deneyimli bir kadrodan oluşan Betulagardenstore sizin için en güzeli ve özelini özel olarak Amerikadan getirtti.

Betula Garden Store,bahçeyle ilgili akla gelebilecek tüm ürünleri bulabileceğiniz sanal bir markettir. Betula çatısı ve güvencesi altında kurulan Betula Garden Store büyükşehirlerde en değerli şeyin zaman olduğu gerçeğinden yola çıkarak planlanmış,sektörün en kapsamlı sanal marketidir.

Betula Garden Store’de mutlaka size özel bir dokunuş bulucaksınız.
Genç, deneyimli ve birikimli bir ekibin yönettiği Betula Garden Store sizin için özel ihtiyaç ve isteklerinizede cevap vermektedir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsatı satınalınca eposta kutunuza 1 adet email gelecek.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.

•Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz.

Lütfen teslimat adresi belirtmeyi unutmayınız.

2 farklı renk seçeneği mevcut olan özel orkide saksıda renk seçeneğinizide belirtiniz.

Fuşya ve Pembe renk kategorisi mevcuttur.Lütfen adresinizi yazarken bu seçeneği belirtiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
BETULA GARDEN STORE
Polonezyolu Beykoz Konakları Karşısı Ayhan Çıkmazı No:4 Beykoz İSTANBUL
(0216) 425 32 64 TR
www.betulagardenstore.com
Adresim :
DETAY
Betula Garden Store,bahçeyle ilgili akla gelebilecek tüm ürünleri bulabileceğiniz sanal bir markettir.Betula çatısı ve güvencesi altında kurulan Betula Garden Store büyükşehirlerde en değerli şeyin zaman olduğu gerçeğinden yola çıkarak planlanmış,sektörün en kapsamlı sanal marketidir.
Bahçe yapım ve bakımında kullanılacak tüm ürünler,saksı ve tüm diğer aksesuarlar,evcil hayvan besin ve gereçlerin bulunabileceği Betula Garden Store, bahçeyi A'dan Z'ye bilen Betula ekibi tarafından özenle seçilir.Fiyat ve kalite bakımından tüm ürünler tek tek incelenerek kullanıcı adına en sorunsuz ürünler sitede satışa sunulur.

Betula Garden Store'da aradığınız ürünlerin yanı sıra,uzman bir ekipten ürün ve uygulamalarla ilgili bilgi ve tavsiyelere de ulaşabilir,bahçeye dair sorularınıza güvenilir cevaplar alabilirsiniz.


Haberdar Olun
Email:  
Şehir: