Twitter
Bursa Kervansaray Otel'de 1 Gece YP Konaklamalı 2 gün Uludağ Kayak Turu Kişi Başı
Ref No : 166149
169,00 TL
269,00TL
liste
%37
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Her Cumartesi KESİN HAREKETLİ BURSA KERVANSARAY CİTY OTEL’de yarım pansiyon  konaklamalı   

"Uludağ Kayak Turu"


Hareket Tarihleri: 17/24 Aralık – 7/14/21/28 Ocak – 4/11/18/25 Şubat – 4-11-18 Mart

1.Gün CUMARTESİ
03:30 İncirli Ömür Plaza Önü 04:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,04.45 Kartal Köprüsü Altı 05.00 Çayırova Mc. Donalds  Önü hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz.Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler .Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de Bursa’ya hareket geceleme  ve akşam yemeği otelimizde alıyoruz.

2.Gün PAZAR
Sabah otel de alıcağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte otel den ayrılıp Uludağa dogru yola çıkıyoruz,yaklaşık 45  dk.sürecek yolculuk sonrası Uludağa varış ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte İstanbula doğru yola çıkıyoruz. Bursa’da meşhur iskenderin(Ekstra) tadına bakmak için vericeğimiz mola sonrası misafirlerimizi aldığımız noktalara gei bırakıyor ve daha sonra başka turlarda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz. 

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir Koltuk   talep edildiği takdirde 0-6 yaş çocuk için koltuk ücreti 90TL acentaya ödenmelidir.7-12 yaş çocuk 129 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi sıcak soğuk  ikramlar.
  • Araç içi kahvaltı tabağı ikram edilmektedir.
  • Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,ski pass ve ekipman ücretleri
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Milli Park girişleri ,geçişleri için  otobüste kişi başı     20 TL     toplanacaktır. Bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için  zorunlu olup  acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.
İsteğe Bağlı İndirimli Ekipman Ücretleri:
Kayak Takımı : 40 TL, Snow Board : 40 TL,Tulum  Alt : 15 TL,Tulum Üst : 15 TL ( acente rehberi ile kayak evinden temin edilir).fiyatlar sezonda değişiklik gösterebilir.
Kervansaray ski pass  : Tam gün 45 TL

Tercih eden misafirlerimiz:  Kişi başı 50 TL FARK ödeyerek 5* Kervansaray Termal otelde konaklama yapabilir
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 31 Mart 2017 tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tercih eden misafirlerimiz:  Kişi başı 50 TL FARK ödeyerek 5* Kervansaray Termal otelde konaklama yapabilir

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: