Twitter
EK ÜCRETSİZ Bursa Holiday İnn Hotel'de yarım pansiyon konaklamalı 2 gün "Gölyazı-Cumalıkızık-Bursa-İznik" turu 460 TL yerine 229 TL!
25 Aralık 2016 tarihine kadar Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 164148
229,00 TL
460,00TL
liste
%50
indirim
231TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • cumalikizik3
 • cumalikizik1
 • cumalikizik
 • cumalikizik4
 • cumalikizik2
ÖNE ÇIKANLAR
GÖLYAZI – CUMALIKIZIK –  BURSA – İZNİK TURU                                                      
Bursa Holiday İnn Hotel Konaklama – Yarım Pansiyon – Ulaşım Dahil                                                  
25 Aralık 2016 tarihine kadar her Cumartesi hareket / 1 Gece 2 Gün Konaklama

1.Gün        İstanbul – Cumalıkızık – Gölyazı – Bursa
06.00 Bakırköy Ömür Plaza , 06.30 Harbiye Ofis Önü , 07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı ,07.10 Kartal Yemek Center , 07.20 Çayırova Mcdonals Önü hareket ile Eskihisar - Topçular arası feribotla yolculuğumuza devam ediyoruz.. Feribot’dan iniş yaptıktan sonra kısa bir yolculuktan sonra ilk durağımız olan Cumalıkızığa varıyoruz.Kınalı kar ve birçok diziye ev sahipliği yapan Osmanlı’da dokuz Kızık Köyü'nden biri olan Cumalıkızıkda İlk olarak Halil Bey Konağı ve Etnografya Müzesi gezilerimizi yapıp kısa bir serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz meydandaki köy pazarından alışveriş yapabilirler.Molamızın ardından Gölyazı köyüne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.
Uluabat Gölü'nün kuzeyinde bulunan yarım ada üzerine kurulmuş olan  Gölyazı köyüne vardığımızda Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Antik çağda adı Apolyont olan köy Arnavut kaldırımlı dar sokakları ile Cenevizlilerden Romalılara, Bizanslılardan Osmanlıya kadar bir çok kültürün izlerini bünyesinde barındırıyor. Köy meydanında bulunan ve "Ağlayan Çınar" olarak adlandırılan asırlık çınar , Aya Konstantin Kilisesi, köy sokaklarını gezip göl kıyısında yürüyüş yapıyoruz.Gölyazı gezimizi tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.

2.Gün        Bursa –  İznik  - İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa şehir turumuza başlıyoruz. Heykel ve Yeşil ( Yeşil Camii ve Yeşil Türbe ) gezileri takiben serbest zaman ardından Kozahana geçiyoruz.Kozahan gezimizi tamamladıktan sonra , Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çekiyoruz.Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Marmara bölgesinin en büyük gölü olan İznik Gölünün kıyısından İznik istikametine doğru devam ediyoruz. Antik dönemden günümüze kadar önemini koruyan, bir dönem Selçuklulara da başkentlik yapmış İzniğe vardığımızda; hristiyanlık tarihi açısından büyük öneme sahip olan ; 7. Ve son konsilin toplandığı; ismi Kutsal Bilgelik anlamına gelen, bugün bir bölümü cami, bir bölümü müze olarak kullanılan Ayasofya müzesi oluyor. Orhan Gazi tarafından camiye çevrilen eski kiliseyi gezerken, taban mozaikleri ve geçirdiği yangınlara rağmen görülebilen ilgi çekici freskleri fotoğraflıyoruz. Ayasofya’nın ardından antik dönemden kalma çini atölyelerini görerek, Günümüzde İznik çinilerinin işlendiği ve sergilendiği küçük bir sergi sarayı konumundaki medresemizde çaylarımızı içip biraz soluklanacağız. Sonrasında tarihi İznik surlarının kıyısından şehrin dört büyük kapısından birisi olan; kapı olarak görebileceğimiz tek kapı olan lefke kapısını geziyoruz. Lefke kapısı gezimizin ardından, küçük bir yürüyüşle, adını minaresindeki meşhur İznik çinilerinden alan, İznik’in en önemli Osmanlı eserlerinden birisi olan Yeşil camiyi görüyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde hemen karşıda bulunan bugün İznik arkeoloji müzesi olan, restorasyon sebebiyle içine giremediğimiz Nilüfer Hatun İmareti ile ilgili bilgilerimizi de alıyoruz. İznik gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş için yolculuğumuz başlıyor ve  siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
  
Fiyata Dahil Olan Hizmetler :
 • Lüks araçlar ile gidiş-dönüş ulaşım 
 • Bursa Holiday İnn Otel veya benzeri Otel’de 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen Çevre Gezileri
 • Araç içi sıcak – soğuk ikramlar 
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Mesleki sorumluluk ve seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı 
 • Kişisel harcamalar.
 • Tur programında belirtilen Milli Park,müze,konak ve ören yeri giriş ücretleri.
ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
MERCEDES Travego / Tourismo  : 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

25 Aralık 2016 tarihine kadar Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 70 10 -11/ 0212 225 69 66

0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

Koltuk talep edildiği takdirde 70 TL  Acente’ye ödenecektir.

Tek kişi farkı 50 TL'dir. 7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı 200 Tl olup acenteye ödenecektir.

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Bu fiyatlar birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır."Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
         
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: