Twitter
Kadıköy Anadolu Kariyer'de "Bilinçaltı Kurgulama Sistemiyle" 8 kur genel ingilizce eğitimi + 100 saat konuşma sınıfı 4.200 TL yerine 360 TL!
30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 179457
360,00 TL
4200,00TL
liste
%91
indirim
3840TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bugünün Fırsatıyla  klasik İngilizce öğrenme yöntemlerini unutun ve 4 günde yepyeni bir yabancı dil seviyesine sahip olun!

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler için en uygun programdır.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu nedir?

Method 1960’lardan beri başarıyla uygulanan İngiliz patentli bir İngilizce öğrenme metodudur ve ana dili ingilizce olmayan ve öğrenim süresi kısıtlı olan öğrenciler için icat edilmiştir.Ve diğer eğitim sistemlerinden %75 oranla daha hızlıdır.

Dünyada 23 ülkede ve 400 den fazla okulda eğitim vererek kalitesini ispat etmiştir.

Metodun en önemli unsuru hızdır. Çünkü method  öğrencinin İngilizceyi kendi anadili gibi konuşabilmesini hedefler, bunu da ancak öğrencinin ders esnasında Türkçe düşünüp çevirmesini engelleyerek sağlar.Bu yüzden ders boyunca on saniyelik bile boşluk bulunması imkansızdır aksi taktirde öğrenci Türkçeye çevirme isteği duyacaktır.

Öğrenci niteliğine sahip her yaştaki  birey için mükemmel bir sonucu garanti eder. Method tam anlamıyla pratik ve konuşma tabanlıdır. Ders esnasında dakikada 200 kelime duyar, anlar ve konuşursunuz.

İngiliz dilindeki kelimeleri,yapıları ve dilbilgisini bir bütün olarak soru-cevap tekniğiyle öğrenirsiniz.Uygulaması gayet kolay her yaş için uygun,ilginç ve zevklidir.

Dersler de konuşma süresi %80 daha fazladır sürenin geri kalan kısımda bilimsel olarak konuşmanın yanı sıra yazma ve okuma çalışmaları vardır.

Defter, kalem, tahta gibi sınıf materyalleri kullanılmaz,ihtiyacınız olan şey bir oda ve sandalyeden ibaret olduğu için her yerde kolaylıkla uygulanabilir.

Kurumsal eğitimlerde rahatlıkla kullanılabilen ve kısa sürede sonuç veren bir methoddur.Sınıflarda maksimum 15 öğrenci vardır.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu alanında uzman, özel eğitimli ve sertifikalı öğretmenler tarafından uygulanır.

Bilinçaltı Kurgulama Nasıl Uygulanır?

İngilizceyi % 75 oranında daha kısa sürede öğretmeye yarayan  metod 1960 yılından beri başarıyla uygulanmaktadır. Bu konuda yetkin kişi sayısı az olduğundan Türkiyede yeterince yaygın uygulanmakla beraber günümüz koşullarında insanların farklı bir arayış içinde bulunduğu aynı zamanda metoda ilgi ve rağbetin gün geçtikçe arttığı gözlemlenmiştir.

Method 10 kurdan oluşur.Öğrencinin hangi seviyeden başlayacağı ilk derse başlamadan önce yapılacak 15 dakikalık bir konuşma sınavıyla belirlenir.

Öğretmen konuşmaya yeni başlayan öğrenciye örnek teşkil etmesi amacı ile önden konuşma (pull), belli seviyeyi geçmiş öğrenciyi geliştirebilmek amacı ile eşlik etme (push) yöntemini uygular.

Dersler nerdeyse tümüyle karşılıklı konuşma şeklinde geçer.

Öğrencinin gelişimleri birebir kesintisiz takip edilerek başarısı doğrulanır.

Konuşma eğitimi gerçek yaşamda kullanılanla yaklaşık aynıdır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Anadolu Kariyer tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Materyaller fırsata dahil değildir.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0536 786 47 94-216 330 95 53 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

ALIM YAPILAN TARİH İTİBARİYLE 3 AY İÇİNDE KAYIT İŞLEMİ YAPILMALIDIR.

Bu fırsat ile,Kadıköy Anadolu Eğitim’den 8 kur Callan method ile Genel İngilizce eğitimi(200Saat) ve 100saat Konuşma Dersi alınacaktır. Materyaller fırsata dahil değildir.

Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Alım yapan kursiyer 7 gün içinde kursu arayıp, bilgilendirmelidir.

Alım yapılan tarih itibariyle 3 ay içinde derse başlanmalıdır.

Derse başlayan kursiyer, ara vermeden 8 kur eğitimi tamamlamalıdır.

Ptesi-Çarş-Cuma 19.00-21.00 (7.5 ay) / Salı-Perş 19:30-21:30 (10 ay) / Ctesi-Pazar 10:30-14:30 (6 ay) veya Pazar tek gün 11:00-15.00 (10 ay) olmak üzere dört farklı program mevcuttur. 

Eğitim grupları oluşturulurken sözlü ve yazılı sınav yapılacak ve uygun olan kurdan başlanabilecek.

Başlangıç ilk 3 seviyede Türk, orta seviye itibariyle yabancı öğretmenle ders verilecektir. Konuşma sınıflarında her zaman yabancı öğretmenle çalışılacaktır.

Kadıköy Anadolu Eğitim Merkezi olarak biz Bilgiçağı’nın gereksinim ve ihtiyaçlarına cevap veren, bilgiye ulaşmakta zorlanmayan ve bilgiye sahip olabilen, yaratıcı düşünce gücünü kullanabilen, eğitimli ve üstün niteliklere sahip bireylere, 2003 yılından bu yana yüzlerce kişiye ve birçok firmaya eğitim verdik. "Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Anadolu Kariyer
Osmanağa Mh. Körler Sok. No: 8
Kadıköy / İstanbul TR
0216 330 95 53
anadolukariyer.net/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: