Twitter
Kuaför Sabahat´te Threea Ürünleri İle Tam Boya Veya Röfle+Kesim+Fön+100ml Soli Doff Bakım Serumu 160 TL Yerine 49,90 TL!
Ref No : 35763
49,90 TL
160,00TL
liste
%69
indirim
110,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bakırköy'ün Ödüllü Kuaförü Sabahat Kuaför’den Kaçırılmayacak Bakım Fırsatı! Manikür+Pedikür 25 TL Yerine 13,90 TL! Farklı Paket Seçenekleriyle!

Bakım Paketinde Neler Var?

*Manikür+Pedikür 25 TL Yerine 13,90 TL!
*Kaş Tasarımı Ve Dudak Üstü Tüy Alımı 12 TL Yerine 4,90 TL!
*Türkiye’nin İlk Argan Yağlı Boyası Threea Ürünleri İle Tam Boya Veya Röfle+Kesim+Fön+100ml Soli Doff Bakım Serumu 160 TL Yerine 49,90 TL!

Argan Yağı Nedir?
Argan Ağacı; Fas‘ın Güneybatı bölgesinde yetişen bir ağaçtır. Latince ismi Argonia Spinosa olan bu ağacın boyu yaklaşık10 metre, çevresi15 metre, ömürleri ise 150-200 yıl kadardır. Yaprakları görüntü itibariyle zeytini andırmaktadır, bu yüzden de Türkçe’de Fas Zeytin Ağacı olarak da  adlandırılır.  Yaklaşık bir parmak boyunca uzunlukta dikene sahip olan bu ağacın meyvesi, ceviz, badem gibi sert kabuklu içeriği ise yumuşak meyve kısmıdır. Mayıs Ayında olgunlaşan meyveler Haziran ve Temmuz aylarında düşmeye başlarlar.

Nesli tükenmekte olan Argan Ağaçları, 1998 yılında UNESCO Biyosfer Rezervleri Fas Argan Bölgesi programına dahil edilerek koruma altına alınmıştır.Argan Yağı Faydaları

Faslı kadınların yüzyıllar boyunca kullandığı Argan Yağının saç, cilt, tırnak, ayak ve vücut üzerinde birçok faydası bulunuyor. Özellikle cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan Argan Yağı deri yaşlanmasının önüne geçiyor. Yaşlanmayı geciktirici etkisiyle cildin ölü deri tabakasında kurtulmasını sağlayan Argan Yağı içeriğindeki E vitamini ile cildi besliyor.Argan Yağının Saça Faydaları;
Saçın nem düzeyini dengeleyen güçlü bir antioksidandır.

Saç maskesi olarak kullanıldığında saçı güçlendirmeye ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçlı deriye günlük masaj yağı olarak kullanıldığında saç dökülmesini engeller.
Donuk, kırılgan ve mat saçlara parlaklık kazandırmaya yardımcıdır.Manikür ve Pedikürün Faydaları

Manikür ve pedikürün en büyük faydası bakımlı ve sağlıklı el ayaklara kavuşmamızdır diyebiliriz. Zaten manikür ve pedikür uygulanmasının ana amacı da budur. Sağlıklı el ve ayaklar ya da estetik açıdan hoş görünen el ve ayaklar için manikür pedikür oldukça faydalıdır.Tırnaklarınızın sağlıkla uzaması için manikür oldukça yararlıdır. Çünkü düzenli aralıklarla kesilen ve törpülenen tırnaklar sağlıkla ve güçle uzamaya devam eder. Bu şekilde sürekli kırılan tırnaklar yerine güçlü tırnaklara kavuşmuş olursunuz. Aynı şey pedikür içinde geçerlidir. Pedikür sayesinde zarif ayaklara sahip olabilirsiniz. Gün içinde sürekli ayakkabı ya da çorap içinde olan ayaklarımıza bazen gereken önem verilmeyebiliyor. Halbuki ellerimiz kadar ayaklarımızın da bakıma ihtiyaç duyduğunu ve düzenli bir şekilde pedikür yaptırmamız gerektiğini unutmamalıyız.Pedikürün özellikle ayak bakımı için gerekli bir öğe olduğunu unutmamak gerekir. Pedikür yapılırken ayak tırnaklarımıza yapılan bakımın yanı sıra önemli olan bir nokta daha vardır. Bu nokta ayak topuklarımızdır. Topuklarımız gün boyunca ayakta durmak ve yürümek sonuç olarak tüm ağırlığımızı taşıdığı için zamanla ölü deri oluşturur. Eğer pedikür yaptırmaz ve bu ölü deriyi temizlemezseniz bu zamanla topuklarınızın çatlamasına ve sonuç olarak ayaklarınızda ağrı oluşturmaya başlar. Bu yüzden her banyodan sonra ya da her pedikürde ayak topuklarınıza özel bakım yapmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Pedikür’ün en büyük faydasının bu olduğunu söylemek mümkündür.  Buna uygun aletlerle ayaklarımıza bakım yapılması gerçekten sadece estetik yönden değil, gün içinde yaşanılan yorgunluğun atılması yönünden de bir hayli önemlidir. Aynı şekilde manikürde de tırnak diplerinde bulunan ölü derilerin temizlenme işlemi uygulanır. Bu gibi ölü deriler temizlendiği zaman vücutta yaşanan rahatlama ve yenilenme hissi oldukça güzeldir. Manikür ve pedikür sadece bakımlı ve güzel görünme amacıyla değil aynı zamanda rahatlama ve ferahlama amacıyla da uygulanmalıdır.

Kuaför Sabahat Güzellik Salonu

Basında sıkça yer almış, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip bir kuaför olan Kuaför Sabahat Güzellik Salonu güzelliğe açılan kapınız olma yolunda iddialı!1990 yılında Fransa Cannes'da saç kesiminde Dünya altıncılığı,

1993 yılında Rotary İş Meslek Plaket Ödülü,

1997 yılında DR Babor Mesleki Başarı Ödülü

ve birçok başarı belgesine sahip olan Kuaför Sabahat Güzellik Salonu profesyonel yaklaşımını ilgili ve titiz tutumuyla birleştirerek müşterileri için en iyisini yapmayı hedeflemektedir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Kuaför Sabahat tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 03.01.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 542 70 28

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Kuaför Sabahat
Osmaniye Mahallesi Yeşilsu Sokak 28/C-1
Bakırköy /İstanbul TR
0212 542 70 28
www.kuaforsabahat.com
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: