Twitter
AYŞE GÜNER GÜZELLİK El Ve Ayaklarınızı Yeniden Yaratıyor!El ve Ayak Tırnaklarınız için Gelous marka Kalıcı Oje Ve El Protez Tırnak 120 TL Yerine Sadece 60 TL!
Ref No : 1415
60,00 TL
120,00TL
liste
%50
indirim
60TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Sürekli olarak göz alıcı ve bakımlı tırnaklara sahip olmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise işte size fırsat: Ayşe Güner Güzellik Gelous marka Kalıcı Oje Ve El Protez Tırnak 120 TL Yerine Sadece 60 TL!

Tırnak uzatma konusunda sorun yaşıyor ojeleriniz hemen yıpranıyor. Ama siz hep bakımlı el ve ayak tırnaklarına sahip olmak istiyorsunuz. Bununla uğraşarak evde zaman kaybı yaşayacağınıza bırakın el ve ayaklarınızla profesyoneller uğraşsın…

Tırnak işlemini tercih eden kişiler;
Tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnaklarında renk ve şekil bozukluğu olan, ya da bunların dışında tırnağını uzatmak isteyen ancak kırılmalar yüzünden başaramayan en son olarakta sadece estetik olduğunu düşünerek manikür için harcadığı zamanı kurtarmak isteyen kişilerdir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Ayşe Güner Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Randevu alınması zorunludur. 0216 384 90 53

Bu fırsat 2 ay süreyle geçerlidir.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Eposta adresinize 8 haneli "Güvenlik Kodunuz" gelecek.

Gelen güvenlik kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Adres    :
Bağdat Cad. İnci Apt. No:430/10 Plajyolu Sk. Suadiye/İSTANBUL
Telefon : 0216 384 90 53


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Ayşe Güner Güzellik
Bağdat Cad. İnci Apt. No:430/10 Plajyolu Sk. Suadiye/İSTANBUL
0216 384 90 53 TR
0216 384 90 53
Adresim :
DETAY
Protez Tırnak ne yazık ki ülkemizde Amerika ya da Avrupa ülkelerine kıyasla çok gelişmemiştir. Bunun sebebi adını çok fazla duyuramaması ve bu zamana kadar Protez Tırnak uygulaması yapan yerlerde bu işlemi profesyonel kişilerin uygulamamasıdır. Her şeyden önce Protez Tırnak nedir? sorusunu açıklamak gerekirse; Protez Tırnak takma tırnaktan farklı olarak tırnak ucuna özel bir malzeme kullanılarak yapılan ek uzantılardır. Tırnak ucuna yapıştırılan bu tırnaklar iki farklı yolla uygulanır. Bu uygulamalardan biri akrilik sistem adı verilen akrilik malzeme kullanılan sistemdir. Bir diğeri ise genelde daha fazla tercih edilen jel sistemdir. Jel sistemin ana fikri ise tırnak ucuna takılan protez sonrasında tırnağınıza bir kaç kat jel malzeme ile doldurularak tırnağın şekillendirilmesidir.

Protez Tırnak işleminin takma tırnak işleminden farklı olmasının ve daha sağlıklı olmasının sebebi takma tırnak gibi tırnağınızın tümüne yapıştırılarak
uygulanmamasıdır.

Protez Tırnak uygulamalarında ise böyle bir sorunla karşılaşma durumunuz yoktur. Bunun sebebi ise Protez Tırnak işleminin sadece tırnak ucunuza uygulanıyor olmasıdır. Böylece tırnağınızın doğal büyümesi ve hava alması engellenmemiş olur. ProtezHaberdar Olun
Email:  
Şehir: