Twitter
Melek Baysal Güzellik Merkezi'nde 3 Seans Ayak detoksu, 1 Seans Cilt Bakımı 59,90 TL
Ref No : 36060
59,90 TL
600,00TL
liste
%90
indirim
540,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Kendinize Vakit Ayırmanın Tam Zamanı! Melek Baysal Güzellik Merkezi'nde 10 Seans Göğüs Toparlama, Sıkılaştırma, Dikleştirme 600 TL Yerine 59.90 TL! Farklı Bakım Seçenekleriyle!

Bakım Paketleri
10 Seans Göğüs Toparlama, Sıkılaştırma, Dikleştirme 600 TL Yerine 59,90 TL
5 Seans cilt Ütüleme 400 TL Yerine 79,90 TL
5 Seans Kavitasyon, 5 Seans Isı Terapi, 5 Seans Lenf Drenaj, 5 Seans Pasif Jimnastik ve Program Süresince Sınırsız Power Plate 800 TL Yerine 59,90 TL
3 Seans Ayak detoksu, 1 Seans Cilt Bakımı 600 TL Yerine 59,90 TL

Cilt Ütüleme
Yüz ütüsü olarak adlandırılan cilt germe ve kırışıklık tedavisinde kullanılan yöntem, aynı zamanda thermage olarak ta adlandırılmaktadır. Sadece yüzdeki kırışıklıkların tedavisi amacıyla değil, aynı zamanda basen, kalça, göbek ve yan karın gibi vücut kısımlarının bölgesel zayıflama sağlanması amacıyla da uygulanmaktadır. ABD de hollywood un ünlüleri tarafından oldukça fazla tercih edilen yüz ütüsü kırışıklık tedavisi yaptıranlar sonuçlarından oldukça memnun kalıyor.Kavitasyon
Düşük frekanslı ultrasonik ses dalgaları ile yağların kırılıp parçalanarak lenfatik drenaj yolu ile vücuttan atılması anlamına gelen kavitasyon uygulaması, tamamen ağrısız ve hemen ardından günlük yaşamınıza devam edebileceğiniz hızlı ve etkili bir uygulamadır. Gözle görülebilir iyi sonuçlar elde edebileceğiniz bu etkin teknoloji uygulaması sayesinde, rahatsızlık hissettiğiniz bölgelerdeki fazlalıklardan kurtulup belirgin bir inceliğe sahip olabilmeniz mümkün.Lenf Drenaj
Lenf, akkan olarak da bilinir, canlılarda dokularda yer alan vücudun sıvı dengesinin korunmasını sağlayan, bakteri ve yabancı hücreleri dokulardan uzaklaştıran, kanal ve kanalcıklardan oluşan özel bir toplar damar dolam ağıyla kan damarlarına dökülen renksiz sıvı.

Lenf Drenaj damarlarındaki basınç kan damarlarındakinden daha düşüktür ve lenf sıvısı kandan daha yava akar. Lenf damarlarndaki hücre duvarlarının geçirgenliği kılıcal damarların duvarlarından daha fazladır.Lenf Drenaj damarlar tek yönlüdür sıvının kalbe ilerlemesi geri gelmemesi için kapakçıklar vardır. Lenf sıvı kalbe giden yol boyunca irili ufaklı 3mm. den 3cm.ye varan lenf bezlerinden geçer.

Lenf Drenaj bezleri süngersi yapıdadır ve içinden geçen sıvıyı süzmek gibi görevleri vardr. Lenf bezleri yuvarlak yada oval, fasulye biçimindedir. Bunlar genellikle belirli yerlerde gruplar halinde bulunur. Her merkeze vücudun belirli bir bölgesinin lenf sıvı akar.Uygulanan sağlıklı diyetle yağ hücreleri boşaltılır. Boşaltılan bu yağ hücreleri pasif jimnastikle yapılan kas hareketleri ile sıkılaştırılır. Bu çalışmayla amaçlanan, enerji harcamak değil, kas gerginliğini arttırmaktır.

Power Plate
Metabolizmayı hızlandırır.
Böbrek rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur.
Vücudunuzdaki enerjiyi yeniler ve ortaya çıkarır.
Hazımsızlığı önlemede yardımcı olur.
Kan dolaşımını hızlandırır ve kalp krizi riskini azaltır.
Bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

#6#

Pasif Jimnastik
Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

#7#

Ayak Detoksu
Refleksolojiye göre, her ayak aslında vücudun toksinlerden arındırma işleminde görev alan bir kanal, iletim hattıdır. Ayağınızın tabanı 60'dan fazla refleksoloji noktası içerir, bu da vücudunuzda enerjik olarak oldukça aktif bir yer olduğu anlamına gelir. Bodydetoks cihazı uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkararak vücudunuzun detoksifliye olmasına yardım eder. Ayak tabanının merkezi ön bölgesi, böbreklere ve karaciğere karşılık gelir.
 
Ayak banyosu sırasında, su elektrik akımı ve manyetik alan ile karşılaştığında arındırılma işleminin başladığı gözlemlenir. Bu arındırma işlemi, hücrelerin sağlıklı duruma dönmeleri ve yıllarca hücrelerde biriken atıkların vücuttan atılması için gerekli olan doğru frekansla sonuçlanır. Bu iyileştirici detoks işlemi ayrıca diğer terapilerin etkisini arttırır.

#8#
 
MELEK BAYSAL KİMDİR? 
Melek BAYSAL 04 Mayıs 1959'da Uşak, Eşme'de ev hanımı bir anne ve subay bir babanın evliliklerinin üçüncü yıldönümlerinde dünyaya gelmiştir.
Altı yaşındayken Eşme ilköğretim okulunda eğitimine başlamış, öğretmen lisesinde öğrenimine devam etmiştir.

#9#

1978 yılında yine babası gibi subay olan Muhittin BAYSAL ile dünya evine girmiştir. Bu yıllarda başlamıştır güzellik uzmanlığına merakı ve Uşak Halk Eğitim Merkezinde ilk eğitimini almaya mütakip iğneli epilasyon başta olmak üzere cilt bakımı, zayıflama, kalıcı makyaj dallarında eğitim almış ve devam eden yıllarda Kalfalık, Ustalık ve Usta öğreticilik belgelerini alarak 1986 yılında Babaeski'de ilk salonunu açmış ve meslek hayatına ilk adımını atmıştır.

Daha sonrada eşinin mesleği gereği farklı illerimizde çalışma hayatına devam etmiştir. 1993 yılında İstanbula yerleşmiş

#10#

ve burda da Prestij güzellik salonunu açmıştır. 2006 yılında bir güzellik merkezinde yönetici olarak kariyerine devam etmiştir.

2011 yılında MELEK BAYSAL Estetik&Güzellik adı altında yeni merkezini hizmete açarak siz değerli bayanlara hizmet vermeye devam etmektedir. 
Nasıl Yararlanırım
Kendinize Vakit Ayırmanın Tam Zamanı! Melek Baysal Güzellik Merkezi'nde 10 Seans Göğüs Toparlama, Sıkılaştırma, Dikleştirme 600 TL Yerine 59.90 TL! Farklı Bakım Seçenekleriyle!Bu fırsat Melek Baysal Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29.12.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 509 44 49

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Melek Baysal Güzellik Merkezi
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Talimhane Sok No 5\b Avcılar\İstanbul TR
0212 509 44 49
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: