Twitter
AstroFal'dan kişiye özel doğum haritası analizi 130 TL yerine 14,90 TL!
31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 176557
14,90 TL
130,00TL
liste
%89
indirim
115,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Kişiye özel doğum haritası analizi ile kendinizi tanıyın ve bilmediğiniz yönlerinizi keşfedin!

Özel yeteneklerinizi ortaya çıkartabilen doğum haritası yorumları sayesinde sınırlarınızı yakından tanıyarak neler yapabileceğinizi daha iyi bir şekilde tespit edebilirsiniz.

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ:

İnsanların kimlikleri karakterleri alkolik mi katil mi Sanatçı mı Bilim Adamı mı Siyasetçi mi Hukukçu mu Hekim mi Astrolog mu Görsel zekası mı Sayısal zekası mı kuvvetli Hatip mi Hırsız mı İntihar eğiliminde mi Eşcinsel mi hepsi DOĞUM HARİTASINDA GİZLİDİR. Doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf güçlü yetenekli yönlerinizi keşfederek yaşam yolunda doğru seçimler yaparak hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

Doğum haritaları, bir insanın doğduğu anda dünya üzerinde etkisi göstermekte olan gökyüzü hareketlerinin hesaplanması ve harita üzerine çizilmesidir. Bilimsel verilere dayanmakta olan doğum haritası gökyüzünün sürekli olarak hareket etmesinden dolayı tamamen kişilere özgü olarak belirlenmektedir.

Doğum haritasını hesaplayabilmek için astroloji alanında uzman olmuş kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. İlerleyen dönemlerde başınıza gelebilecek olan muhtemel olaylar hakkında önceden fikir sahibi olabilmek için doğum haritası analizi yaptırmayı deneyebilirsiniz.

Kendinizdeki zayıf yönlerinizi öğrenerek, bu zayıf noktalarınızın üzerine gidebilir ve onları yenmeyi de deneyebilirsiniz. Astrolojik bir denge içerisinde ne tür bir insan olma yolunda olduğunuzu doğum haritası analizi sayesinde öğrenebilirsiniz.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Randevu gerekmemektedir.

Fırsat kodu ile birlikte adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, doğum yeri ve doğum saatinizi fal.astro@yandex.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz. En geç 48 saat içinde size özel hazırlanan raporunuz mail adresinize gönderilecektir.

Doğum haritası 6 sayfadan oluşmaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
AstroFal
TR
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: