Twitter
5* Termal Vb. Otel Konaklamalı Uludağ Kayak Turu Kişi Başı
Ref No : 168413
199,90 TL
289,00TL
liste
%31
indirim
89,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ek Hizmet Bedeli Toplamadan
5* Otelde Termal Havuz,Hamam,Sauna Kullanımı Dahil Konaklamalı Uludağ  Kayak Turu 
Ulaşım ve 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama Dahil

1.Gün Cumartesi   İstanbul –Bursa - Uludağ  
03:30 İncirli Ömür Plaza Önü,04:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü, 05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü hareket. Siz misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. 
Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16.00 / 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

2.Gün Pazar     Bursa - Uludağ - İstanbul
Sabah  erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Bir saatlik yolculuk sonrası Uludağ’a varış. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  16.00 / 17:00’de Uludağ’dan  İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Bursa’nın meşhur İskender kebabından tatmak için  akşam yemeği molası veriyoruz.Akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
  • SINIRLI SAYIDA 3* Termal Otel Vb Konaklamalı Uludağ Kayak Turu Kişi Başı 149,90 TL
    3* Termal Otel Vb. Konaklamalı Uludağ Kayak Turu Kişi Başı 159,90 TL
  • 4* Otel Vb. Konaklamalı Uludağ Kayak Turu Kişi Başı 169,90 TL
  • 5* Termal Otel Vb Konaklamalı Uludağ Kayak Turu Kişi Başı 199,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 3* Otel de 40 , 4* Otelde 50  TL, 5* Otel de 65 TL  fark ödemelidir. 
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 85 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 3* Otel de 129,90 TL , 4* Otel de 139,90 TL , 5* Otel de 149,90 TL + zorunlu ücretlere  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
Rehberlik ve acente hizmet bedeli.
Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).
Konaklama 3* Kırcı Termal Otel Vb ( Termal Havuz Kullanımı Dahil), 4* Otel Kervansaray City Veya Tiara Termal Otel ,5* Otel de Termal Havuz,Hamam,Sauna Kullanımı Dahil.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri
  • Milli Park girişleri ve Uludağ transferleri için  kişi başı 25 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.
  • Not:Tiara thermal otel tercih eden misafirler 4* seçeneğinden kod alıp normal dönemlerde kişi başı 10 TL , Sömestr döneminde ise kişi başı 20 TL fark ödemelidirler.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat Özel günler HARİÇ; 20 Aralık 2016 ile 15 Mart 2017 tarihleri arasında her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

FARKLI FİYATLARDAKİ TARİH OPSİYONLARI İÇİN "HEMEN AL"A TIKLAYIN.

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 12 /13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon Detayları
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı trular da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: