Twitter
Ocak ve Şubat dönemi için 5* Otel Konaklamalı Kartepe Kayak Turu Kişi Başı
Ref No : 168676
179,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
              5*Otel Konaklamalı Kartepe Kayak Turu Kapalı havuz, Türk hamamı, Sauna kullanımı dahil
                                   31  Mart 2017 tarihine kadar her C.tesi hareket

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  
05:30 İncirli Ömür Plaza Önü 06:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı
07.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz Kartepe’ye varıyoruz Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün Pazar    KARTEPE- İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden Kartepe’ye hareket.Tam gün kayak için serbest zaman.Akşam saat 16.30-17.00 de İstanbul’a dönüş yolculuğu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.                                                     

Fırsat  Seçenekleri;
 • Mart dönemi için Kartepe kayak turu kişi başı 169 TL
 • Ocak ve Şubat dönemi Kartepe kayak turu kişi başı 179 TL
HAREKET TARİHLERİ: 14-21-28 OCAK/4-11-18-25 ŞUBAT/4-11-18-25 MART/1 NİSAN

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye  50 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 90 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde   119  TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde iki-üç kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).
 • Konaklama 5* Well Burn Luxury  veya 5* Emex otel de yapılacaktır.
 • Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
 • Rehberlik 
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Milli Park girişleri , çin otobüste kişi başı    20  toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 1 Nisan 2017 tarihine kadar her Cumartesi hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 0546 538 3191  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: