Twitter
EKSTRA BEDELSİZ 5*Otel'de 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Şile-Ağva-Mudurnu-Abant" Turu 179 TL'den başlayan fiyatlarla!
20 Mayıs 2017 tarihine kadar her Cumartesi kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 170651
179,00 TL
280,00TL
liste
%36
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • sile
 • sile1
ÖNE ÇIKANLAR
İstanbul'a yakın doğayla baş başa dopdolu bir bir gün!

1.Gün Cumartesi; Polonezköy Şile Ağva

06:30 İncirli Ömür Plaza Önü 07:00 Mecidiyeköy Mado Önü ,07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, hareket ile gezimize başlıyoruz. Polonezköy doğru yolculuk, 1842' de Polonya'nın işgali sırasında Osmanlı' ya sığınan Polonyalılar tarafından kurulan bu köy şimdi evleriyle ve bahçeleriyle, yeşil, modern bir köy. Cumhuriyet Köy de serpme köy kahvaltımızı alıyor ve sonrasında ,Kültür evi, Atatürk Evi , Zoşa Teyzenin Evi (Eski Polonezköy Evi),Katolik Kilisesi olan Meryem Ana Kilisesi'ni rehberimizin anlatımı ile dışarıdan görüyoruz. Yürüyüş için verilecek serbest zamanımızın ardından Rehberimizin belirleyeceği saat de şirin bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Seyir terasında Şile ilgili bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ağva'ya doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Göksu deresinde extra tekne turuna katılabilir, veya restaurantlar da extra öğlen yemeklerini alabilirler. Doğayla baş başa kalmak ve yürüyüş yapmak için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Konaklama yapacağımız 5* Otelimize hareket.Akşam Yemeği ve Konaklama.

2. Gün Pazar ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler.Rehberimizin Belirleyeceği saat de İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Not: 01,19,20 Mayıs dönemini tercih eden misafirler acenteye + 15 TL fark ödemelidir.

Tek kişi ve çocuk ücertleri

Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 55 TL fark ödemelidirler. İki yetişkin yanında 0-6 yaş çocuk koltuk ve Polonezköyde kahvaltı talep etmediği takdirde ücretsizdir. Koltuk ve kahvaltı talep edilirse 95 TL ödemelidirler.7-12 yaş çocuk iki yetişkin yanında konaklaması durumunda 149 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.

Fırsata dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım.
 • 5* Otel de Kahvaltı Ve Akşam yemeği dahil konaklama
 • Leggotur bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
 • Polenezköy&Cumhuriyetköy’de kahvaltı
 • Rehberlik Hizmetleri
Fırsata dahil olmayan hizmetler
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Konak,Müze gibi tüm giriş ücretleri katılımcılara aittir.
 • Polonezköy de kahvaltı ve transfer bedeli olarak 20 TL acenteye kayıt ile birlikte ödenecektir.
 • Milli Park,Ören Yeri gibi tüm giriş ücretleri.
 • Öğlen Yemeği.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 20 Mayıs 2017 tarihine kadar her Cumartesi kalkışlı tur programı için geçerlidir.

01,19,20 Mayıs dönemini tercih eden misafirler acenteye + 15 TL fark ödemelidir.

0-6 yaş otobüste koltuk ve kahvaltı almadığı takdirde ücretsizdir.

Fırsata; ulaşım, 5* otelde 1 gece Yarım pansiyon konaklama ( akşam yemeği ve kahvaltı) araç içi ikramlar dahildir.

Polonezköy'de alınacak kahvaltı için 20 TL ekstra ücretin acenteye ödenmesi gerekmektedir.

Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır. · Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 14 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. ·

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 14 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 2343204 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur. c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggotur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14- gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da 28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY

 

Haberdar Olun
Email:  
Şehir: