Twitter
5*Kervansaray Termal Otel konaklamalı Uludağ Turu Kişi Başı 449 TL
Ref No : 168472
449,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
4 ya da 5 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama avantajı sunan bu tur size kayak ve gezi keyfini bir arada yaşatıyor.

1. Gün: İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

Hareket yer ve saatleri;
03:30 İncirli Ömür Plaza önü
04:00 Mecidiyeköy Teknosa önü
04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı önü
05:00 Çayırova Mc Donald’s önü
Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki sınırsız ikramlarımız, sabah kahvaltımız eşliğinde Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

2 Gün: Tam Gün Kayak Keyfi
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’dan ayrılıyor Bursa’daki Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

3.Gün: Tam Gün Kayak Keyfi Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile birlikte tur sonu.

Fırsat Seçenekleri;

  • SINIRLI SAYIDA 4*Kervansaray City Otel Konaklamalı Uludağ Turu Kişi Başı 299 TL
  • 4*Kervansaray City Otel Konaklamalı Uludağ Turu Kişi Başı 339 TL
  • SINIRLI SAYIDA 5*Kervansaray Termal Otel konaklamalı Uludağ Turu Kişi Başı 399 TL
  • 5*Kervansaray Termal Otel konaklamalı Uludağ Turu Kişi Başı 449 TL
Ekipmanlar;
Kayak Evi’nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

Ekipman Ücretleri:
Kayak Takımı : 35 TL
Snow Board : 40 TL
Tulum Alt : 15 TL
Tulum Üst : 15 TL
Öğle yemeği (Sucuk ekmek + içecek) 20 TL
Nasıl Yararlanırım
31 Mart 2017 tarihine kadar her Cuma kalkışlı tur programı için geçerlidir.

TUR TARİHLERİ: 13-15 OCAK, 21-23 OCAK, 24-26 OCAK, 27-29 OCAK, 30 OCAK-1 ŞUBAT, 3-5 ŞUBAT, 10-12 ŞUBAT, 13-15 ŞUBAT, 17-19 ŞUBAT, 24-26 ŞUBAT, 3-5 MART, 10-12 MART, 17-19 MART, 24-26 MART, 31 MART-2 NİSAN

Rezervasyon zorunludur.

Kod alım işleminizi takiben bilgi@atomtur.com veya 0216 306 306 1 /  5   sabit telefondan ya da 0535 219 6203  nolu cep telefonundan kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0216306 306 7  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmesi yada tarayıp e-mail atılması veya fotoğraf çekilerek gönderilmesi gerekmektedir. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

0-5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup tur bedeli üzerinden 100 TL indirim yapılmaktadır.

Rezervasyon gereklidir. Atom Tur'un 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonlarını arayabilirsiniz.

Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR
r. 

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;
  • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
  • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
  • Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.
  • Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir
E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.

Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

Programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir ya da alternatif geziler düzenlenebilir.
 

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Atom tur
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul TR
0216 306 30 61
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: