Twitter
23 Nisan,01 Mayıs ve 19 Mayıs dönemine özel 4 gün 3 gece konaklamalı "Yunanistan İncileri" turu 599,90 TL!
19-23 Nisan/27 Nisan-01 Mayıs/17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 171654
599,90 TL
750,00TL
liste
%20
indirim
150,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • yunanistan-incileri3
 • yunanistan-incileri2
 • yunanistan-incileri4
 • yunanistan-incileri1
ÖNE ÇIKANLAR
Yunanistan’ın İncileri Turu    19-23 Nisan / 27 Nisan-01 Mayıs / 17-21 Mayıs
Yanya,Parga,Korfu Adası,Kalambaka&Meteora,Selanik,Kavala,Porto Lagos&Vistonida Gölü

1.Gün    İstanbul – İpsala – Yanya
Siz Konuklarımızı  19.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 20.00 Beşiktaş Yıldız Camii, 20.45 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün   Yanya
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerini takiben yol güzergahında alacağımız extra sabah Kahvaltı sonrası Gümülcine, İskeçe, İgoumenitsa yolu üzerinden Yanya’ya  varış. Rehberimiz eşliğinde şehir turumuz esnasında göreceğimiz tarihi eserler Fethiye Camii ve Arslan Paşa Camii ve şehrin günümüze kadar kalan Kaleiçi olacaktır.Şehir turumuz ardından arzu eden konuklarımızla muhteşem manzarasıyla büyüleyen Yanya gölü kenarında enfes bir öğle yemeği alınacaktır. Sonrasında adını Tepedelenli Ali Paşa’dan alan Ali Paşa adasına tekneler vasıtası ile geçiliyor. Bu şirin adayı rehberimiz eşliğinde tanıyıp Arnavut kaldırımlı sokaklarını gezip adada Ali Paşa’ya ait evi ve müzeyi de gezdikten sonra tekrar tekne ile Yanya kentine dönüyor ve ardında otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otele yerleşmenin ardından serbest zaman ve gece konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek extra olan Canlı Yunan müziği ve Sirtaki eşliğinde Taverna gecesine katılabilirler. 

3.Gün   Parga & Korfu 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından  Parga’ya hareket ediyoruz.Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz denize girebilir veya Parga sokaklarında günün keyfini çıkarabilirler.
Dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Korfu Adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint kliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Rehberimizin  belirleyeceği saat de adadan ayrılıyor Ve  otelimize varış ve serbest zaman.

4.Gün   Metsovo– Kalambaka&Meteora-Selanik
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası,Epirus Dağı eteklerinde bulunan Metsovo kasabasına gidiyoruz. Bir film platosunu andıran,peynirleriyle ünlü bu kasabada vereceğimiz kahve molasının ardından yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde “Yunanistan’ın Kapadokyası” sayılan ve yerden 300mt yükseklikteki ve günümüzde de faal olan manastırlar bölgesi Kalambaka’ya varıyoruz.Manastır gezilerimizi takiben dileyen misafirlerimiz Epirus bölgesi mutfağını da tadabilecekleri extra 
Öğlen yemeğine katılabilirler.Yemek sonrası Selanik’e hareket ve şehir turu. Atatürk’ün evi ve panaromik Selanik şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

5.Gün   Selanik – Kavala- Porto Lagos& Vistonida Gölü- İstanbul
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu; Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket İskeçe karayolu üzerinden yolculuk,Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.  

Tek kişi , çocuk ve 3 . kişi ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 75 €  fark  ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 499,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

Tur ücretine dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Yanya/Parga da 2 gece ok , Selanik de 1 gece ok  toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rehberlik hizmetleri
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
 • Zorunlu sigorta ücreti 10 € olup kayıt ile birlikte acenteye ödenecektir . ( 65 Yaş üstü için 20 € dur)
 • Sınır Geçiş,Konaklama Ve Ayakbastı ücretleri için kişi başı 25 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • Müze,saray,şezlong şemsiye gibi giriş ücretleri misafirlere aittir.
 • Ali Paşa adası tekne transferi  ve giriş ücreti toplam 10 €  olup dileyen katılımcılar tarafından rehbere ödenir.
 • Korfu adası turu isteğe bağlı olup gidiş dönüş feribot ücreti, Igoumenitsa limanına otobüs ile transfer ve liman vergisi ücretleri  kişi başı 45 € dur ve dileyen misafirlerimiz rehbere ödeyebilirler.
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar..
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur
 • Öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yolda alınan kahvaltı

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 19-23 Nisan/27 Nisan-01 Mayıs/17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.

Belirtilen ücretler iki kişilik odalarda kişi başı konaklamayı ve ulaşımı kapsar.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: