Twitter
16—23-24 Haziran /13-27 Temmuz/17-31 Ağustos/1-2 Eylül hareketli Bozcaada-Assos-Ayvalık-Cunda ve Çanakkale tur bedeli
Ref No : 173918
249,00 TL
450,00TL
liste
%45
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Ege'nin masmavi sularının göz bebeği Bozcaada Türkiye'nin cazibe merkezlerinden Assos sizleri bekliyor!
                             
Ege Adaları ; Bozcada ,Assos,Kadırga, Ayvalık,Cunda Gökçeada &Çanakkale Turu
                                         
1.Gün    İstanbul-Gökçeada 
22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.00 Mecidiyeköy migros Önü,23.30  Bakırköy Ömür Plaza Önü,24: 00 Beylikdüzü  Migros önü hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün     Gökçeada-Çanakkale
Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş . Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim Ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman.Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün   Bozcaada
Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geç,.Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz.Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp Otelimize yolculuk .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı minübüs ücreti katılımcılara aittir.

4.Gün   Assos&Kazdağları  
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kaz dağlarına hareket ediyoruz.Türkiye’de bir ilk ve özel olan Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımları ile zeytin’in nasıl işlendiğini ve yağ üretimini keyifle dinliyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir , Adatepe Mutfak’ta çay ve kahve çeşitleri,soğuk ve taze meyva sularını tadabilirler.Serbest öğlen yemeği molamız sonrasında,  Eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya cıkarıp fotoğraf çekebilirisiniz.Zeus altarı gezimiz sonrası  2700 yıllık tarihe sahip, taş evleri ve Athena tapınağı ile Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olan Assos'a varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz Antik liman’a inebilirler , arzu eden misafirlerimizde tapınağa çıkabilirler. Serbest zamanımızın ardından İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor.
Tekirdağ üzerinden istanbula dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;   
  • 28 Nisan ile 18 Mayıs hareketli Bozcaada-Assos-Ayvalık-Cunda ve Çanakkale tur bedeli 199 TL
  • 16—23-24 Haziran /13-27 Temmuz/17-31 Ağustos/1-2 Eylül hareketli Bozcaada-Assos-Ayvalık-Cunda ve Çanakkale tur bedeli  249 TL      
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 120TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 130 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 169 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur ücretine dahil olan hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
  • Rhodius Sarıçay,zileli,Aşkın art otel veya  dengi otel de  iki kişilik odalar da 2  gece Yarım Pansiyon konaklama 
  • Rehberlik hizmeti
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
  • Müze giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.
  • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Kaptan rehber bahşişleri
  • Feribot geçiş Ücertleri, ören yeri millipark giriş ücretleri olarak araç içinde 50 TL rehber tarafından toplanacaktır.. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat :28 Nisan/18 Mayıs/16-23-24 Haziran/13-27 Temmuz/17-31 Ağustos/1-2 Eylül 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.    

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 50 61
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: