Twitter
EK ÜCRETSİZ 5*Dedeman Otel'de yarım pansiyon konaklamalı 2 gün Safranbolu, Amasra, Gökgöl Mağarası turu 380 TL yerine 189 TL!
25 Aralık 2016 tarihine kadar her hafta Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 164145
189,00 TL
380,00TL
liste
%50
indirim
191TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

SAFRANBOLU – AMASRA - GÖKGÖL MAĞARASI TURU        

Dedeman Hotel Konaklama – Yarım Pansiyon – Ulaşım Dahil 

25 Aralık 2016 tarihine kadar her hafta Cuma hareketli /1 Gece 2 Gün Konaklama  

  

 Cuma                                                   İstanbul-Safranbolu
24:00 Bakırköy incirli Ömür Plaza Önü / 24:30 Harbiye Ofis Önü 
01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi / 01:10 Kartal Yemek Center /  01:20 Çayırova Mc Donalds Önü / 02:00 İzmit Halk Evi Önünden misafirlerimizi alarak yaklaşık 6-7 saat sürecek zevkli bir yolculuk ile Safranbolu’ya hareket .

Cumartesi                                           Safranbolu –Amasra - Zonguldak
Sabah saatlerinde Safranbolu’ya varış,Yörük Köyünde extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhane gezisi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ve avlusundaki güneş saati; bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Amasra’nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)” dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasında.Merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrasında konaklama yapılacak Zonguldak Dedeman otele hareket ediyoruz,otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

Pazar                                                   Gökgöl Mağarası –  İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte öğlen saatlerine doğru hareket ile 3350 m'lik uzunluğa sahip,akarsuyu, gölü, galerileri, sarkıt ve milyonlarca yıllık mercan fosilleriyle gerçek bir doğa harikası  Gökgöl Mağarasını geziyor  , ereğlindeki tarihi çınar altında vereceğimiz çay molasının ardından   İstanbul’a hareket , siz değerli misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :
 • Lüks Araçlar  ile gidiş-dönüş ulaşım 
 • Zonguldak Dedeman otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen Çevre Gezileri
 • Zonguldak Dedeman Hotel Kapalı Havuz Kullanımı
 • Araç içi sıcak – soğuk ikramlar 
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Mesleki sorumluluk ve seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı 
 • Kişisel harcamalar.
 • Tur programında belirtilen Milli Park,müze,konak ve ören yeri giriş ücretleri. ( Kişi başı 20 TLl )

                                                                    
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

25 Aralık 2016 tarihine kadar her hafta Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 70 10 -11/ 0212 225 69 66

0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

Koltuk talep edildiği takdirde 70 TL  Acente’ye ödenecektir.

Tek kişi farkı 50 TL'dir. 7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı 170 TL olup acenteye ödenecektir.

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Bu fiyatlar birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır."Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
         
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: