Twitter
Karnaval coşkusunu İskeçe’de yaşayın! EK ÜCRETSİZ 2 gün 1 gece konaklamalı 'Yunanistan İskeçe Karnaval Turu' 169 TL'den başlayan fiyatlarla!
24-26 Şubat 2017 tarihleri arasında hareket edecek tur programı için geçerlidir.
Ref No : 167992
169,00 TL
400,00TL
liste
%58
indirim
231TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
RİO UZAK DİYE ÜZÜLMEYİN,BU COŞKUYU İSKEÇE’DE YAŞAYIN
Selanik,Kavala,İskeçe,Gümülcine

24-26 Şubat  2017    Tur Programı ( 2 gece 3 gün 1 gece otel konaklamalı)

1.Gün  Cuma                24 Şubat   İstanbul – İpsala – Kavala  – Selanik
Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 21:45 Mecidiyeköy Migros Önü, 22:15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cumartesi         25 Şubat    Kipi – Kavala –Selanik
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra).Kahvaltı sonrası Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası kısa bir serbest zaman ve  Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.

3.Gün  Pazar               26 Şubat    Selanik-İskeçe Karnavalı-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de İskeçe’ye hareket.  İskeçe kenti Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına  sahiptir. Osmanlı’nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz.Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısıdır. Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip rehberimizin belirleyeceği saat de  İskeçe den hareket ile Dedeağaç karayolu üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

FIRSAT SEÇENEKLERİ;
 • SINIRLI SAYIDA 3*& 4* promosyon otel konaklamalı İskeçe  Karnavalı Turu 169 TL
 • SINIRLI SAYIDA 3*& 4*  promosyon otel konaklamalı İskeçe Karnavalı Turu 179,90 TL
  3*& 4*  promosyon otel konaklamalı İskeçe Karnavalı Turu 199,90 TL
 • 3* Merkezi otel konaklamalı  İskeçe  Karnavalı Turu 239,90 TL
 • 3*Süperior  ve 4* otel konaklamalı İskece Karnavalı turu 269,90 TL 
 • 4*Süperior ve  5* otel konaklamalı İskece Karnavalı turu 299,90 TL 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde   1 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • * 3* Promosyon Kornilios veya Alexandros Hotel ,3* Merkezi Vergina veya Abc Hotel Vb ,3*Superior&4* Promosyon Hotel  Queen Olga &Park veya Philipion Hotel , 5* Holiday Inn ve 4* Superior Capsis Hotel. Seçilen otel kategorisinde 1 gece oda kahvaltı konaklama
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Zorunlu Seyahat sigortası bedeli kişi başı 10€ dur ve kayıt ile birlikte nakden  acenteye ödenecektir,65 yaş üzeri için 20 € dur (zorunludur)
 • Sınır geçiş,Ayakbastı ve konaklama vergileri kişi başı  10 €  zorunludur kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir) 
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 24 Şubat 2017 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafı.nıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -10-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 14 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  21 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: