Twitter
4* Otel konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu
Ref No : 164606
399,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Ek Hizmet Bedeli Toplamadan Balkanlarda Yılbaşı  2 Ülke 7 Şehir   Yunanistan & Makedonya Turu
Tüm Şehir Turları Dahil  Kavala-Selanik-Üsküp-Tetova-Gostivar-Ohrid-Struga-Bitola (Manastır) 
                          2 gece konaklamalı 4 gün Üstelik Yarım Pansiyon

1.Gün  Perşembe  29  Aralık                 İstanbul – İpsala – Selanik
Siz Konuklarımızı  19.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.45 Mecidiyeköy Migros Önü, 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cuma        30 Aralık                     Kipi – Kavala-Üsküp-Tetova-Gostivar-Ohrid-Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası Tetova  Gostivar güzergahı takip edilerek Ohrid Struga’ya Varış ve otelimize yerleşme.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Makedon Gecesi
Turuna katılabilirler.

3.Gün  Cumartesi     31 Aralık              Ohrid & Struga-Bitola 
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz.Tekne Turumuz sonrası otelimize dönüş ve Yeni Yıl Gala Yemeği ve eğlencesine katılma.

4.Gün  Pazar           01 Ocak 2017       Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah kahvaltı   sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de şehir turu Bitola’ya (Manastır) hareket. Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Bitola turumuz sonrası Selanik’e hareket ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış.Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. İstanbul’a dönüş yolumuzda Kavala’da alacağımız akşam yemeğini takiben.Gümülcine Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;

 • 3* Otel konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu 359 TL
 • 4* Otel konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu 399 TL
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Ohrid&Struga  3*Beograd vb / 4*Biser Drim veya benzeri otel de 2 gece Yarım Pansiyon Konaklama.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Zorunlu seyahat sigortası kişi başı 10 dur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir (65 yaş üstü için 20 € dur)
 • Sınır geçiş ve konaklama vergileri için kişi başı 15 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri katılımcılara aittir. 
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yılbaşı Gala Yemeği ve eğlencesi 30 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur 


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29 Aralık 2016 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde ödemiş oldukları ücretin iadesini talep edemezler.Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 5  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: