Twitter
01 Mayıs ve 19 Mayıs dönemleri dahil 2,3 veya 4 gün seçeneğiyle "Yunanistan-Makedonya" turu 199,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
Ref No : 171635
199,90 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
                         Ohrid-Selanik-Kavala-Manastır ( 1 gece konaklamalı 2 Gün )
17-31 Mart / 14 Nisan / 29 Nisan ( 01 Mayıs özel) / 12 Mayıs /
18 -19 Mayıs ( 19 Mayıs’a özel her iki gün hareket)
                                                     26 Mayıs / 02 Haziran / 15-29 Eylül / 13-27 Ekim

1.Gün  Cuma           İstanbul – İpsala – Ohrid
Siz Konuklarımızı  18:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.00 Mecidiyeköy Migros Önü, 20.00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cumartesi   Kipi – Bitola – Ohrid&Struga-St.Naum
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Öğlen Yemeğini takiben Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne Turumuz sonrası muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir.Tur sonrası Otelimize varış ,yerleşme ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Makedon gecesine katılabilirler.

3.Gün  Pazar         Struga-Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir.Öğlen Yemeği için verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;

 • SINIRLI SAYIDA 1 gece konaklamalı 2 günlük Yunanistan Makedonya tur bedeli kişi başı 199,90 TL
 • 1 gece konaklamalı 2 günlük Yunanistan Makedonya tur bedeli kişi başı 219,90 TL
 • 01 ve 19 Mayıs dönemi 1 gece konaklamalı 2 günlük Yunanistan Makedonya tur bedeli kişi başı 249,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 20 €  farkı  acenteye ödemelidir.
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 169,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.                                 

Tur ücretine dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Beograd, Drim , Biser  vb  Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama. 
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri.
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
 • Sigorta,Sınır geçiş,ayakbastı ve  konaklama vergileri 20 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenmelidir.( 65 yaş üstü sigorta farkı 10 € dur) 
 • Ohrid turu ve tekne gezisi &  St. Naum turu isteğe bağlıdır  ve  25 € dur. İstanbul’da acenteye kayıt ile birlikte nakit ödendiği takdirde Yukarıda belirtilen zorunlu ücret ödenmeyecektir.
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, ören ,şato,parlemento sarayı gibi tüm  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 €

Ek Hizmet Bedeli Toplamadan Balkanlar da 2 Ülke 8 Şehir   Yunanistan & Makedonya Turu
    Kavala-Selanik-Üsküp - Ohrid-Struga-Bitola-(Manastır)-St.Naum 2 gece konaklamalı 4 gün 

Hareket Tarihleri 16-30 Mart /  13 Nisan / 28 Nisan ( 01 Mayıs’a özel) / 11 Mayıs / 18 Mayıs ( 19 Mayıs Özel) /01 Haziran
14-28 Eylül / 12- 26 Ekim / 09- 23 Kasım 

1.Gün            İstanbul – İpsala – Selanik
Siz Konuklarımızı  19.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.45 Mecidiyeköy Migros Önü , 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün           Kipi – Kavala-Üsküp-Tetova-Gostivar-Ohrid-Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası Tetova  Gostivar güzergahı takip edilerek Ohrid Struga’ya Varış ve otelimize yerleşme.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Makedon Gecesi
Turuna katılabilirler.

3.Gün       Ohrid & Struga-Bitola ( Manastır) – St.Naum - Selanik
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz.Tekne Turumuz sonrası muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir.Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası hareket ile  Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Serbest Öğlen yemeği sonrası Selanik’e varış otelimize yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

4.Gün   Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. Sonrasında  Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin  görülmesi sonrası Yemek için serbest zaman ve  İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben  Gece İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tur Bedeli;
 • 2 gece konaklamalı 3 günlük Yunanistan Makedonya tur bedeli kişi başı 600 TL yerine 359,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 45 € farkı  acenteye ödemelidir.
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 299,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.                                 

Tur ücretine dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Struga Biser,Beograd,Drim veya benzeri otel de 1 gece, Selanik Alexandros,Park,Vergina veya benzeri otel de 1  gece oda kahvaltı konaklama.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
 • Sınır geçiş,Ayakbastı,Şehir ve konaklama vergileri için 20 € ,01 ve 19 Mayısa özel dönemlerde 25 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunlu.
 • Zorunlu Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.
 • Ohrid turu ve tekne gezisi &  St. Naum turu isteğe bağlıdır  ve  30 € dur. İstanbul’da acenteye kayıt ile birlikte nakit ödendiği takdirde Yukarıda belirtilen zorunlu  sigorta ve diğer zorunlu ücretler ödenmeyecektir.
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri katılımcılara aittir. 
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur

Extra Bedelsiz 3 Ülke 9 Şehir Balkan Turu Yunanistan & Makedonya&Bulgaristan Turu 
3 gece konaklamalı 4 gün  27 Nisan -01 Mayıs &17-21 Mayıs
Kavala-Selanik-Bitola-Ohrid-Gostivar–Tetovo-Üsküp-Sofya-Plovdiv

1.Gün       İstanbul – İpsala – Kavala
Siz Konuklarımızı  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 22.45 Beşiktaş Yıldız Camii, 23.15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün         Kipi – Kavala - Selanik 
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra).Kahvaltı sonrası Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası kısa bir serbest zaman ve  Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler .

3.Gün       Selanik-Bitola ( Manastır) – Ohrid & Struga
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket, Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turumuz sonrası Ohrid’e zevkli bir yolculuk ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı bulabilirsiniz. Tekne turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Balkan gecesine katılabilirler .

4.Gün       Ohrid-Tetova-Gostivar-Üsküp-Sofya              
Sabah erken Kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Tetovo,Gostivar güzergahı üzerinden rehberimizin anlatımları eşliğinde  Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman ve Sofya’ya yolculuk.Otelimize varış , yerleşme ve serbest zaman.

5.Gün      Sofya-Plovdiv-İstanbul       
Sabah Kahvaltı sonrası şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi,Başbakanlık  ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır,kısa bir serbest zaman sonrası 
İki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv’e varış ve  şehir turu. Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban evi,Hindilyan konağı,Zlatio Boyaciev  evlerini gördükten sonra Metro Market alışveriş turu ve  yemek için serbest zaman. Yemek sonrası Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tur Bedeli;
 • 3 gece konaklamalı 4 günlük Yunanistan Makedonya Bulgaristan  tur bedeli kişi başı 750 TL yerine 499,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 70 €  farkı acenteye ödemelidir.
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 449,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur ücretine dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Ohid&Struga Biser veya Benzeri otel de 1 gece, Selanik Alexandros,Vergina veya benzeri otel de  1 gece ,Sofya Ramada veya Suit Otel de 1  gece oda kahvaltı konaklama,toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
 • Sınır Geçiş,Ayakbastı ve  Konaklama vergileri,kişi başı 25 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.
 • Ohrid turu ve tekne gezisi &  St. Naum turu isteğe bağlıdır  ve  30 € dur. İstanbul’da acenteye kayıt ile birlikte nakit ödendiği takdirde Yukarıda belirtilen zorunlu sigorta ve Sınır geçiş masrafları ödenmeyecektir.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tur hareket tarihleri;

1 gece konaklamalı 2 gün tur programı hareket tarihleri;17-31 Mart / 14 Nisan / 29 Nisan ( 01 Mayıs özel) / 12 Mayıs / 18 -19 Mayıs ( 19 Mayıs’a özel her iki gün hareket), 26 Mayıs / 02 Haziran / 15-29 Eylül / 13-27 Ekim

2 gece konaklamalı 3 gün tur programı hareket tarihleri;  16-30 Mart/13 Nisan/28 Nisan( 01 Mayıs’a özel)/11 Mayıs/18 Mayıs(19 Mayıs Özel)/01 Haziran,14-28 Eylül / 12- 26 Ekim / 09- 23 Kasım 2017

3 gece konaklamalı 4 gün tur programı hareket tarihleri;
   27 Nisan -01 Mayıs &17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde hareket edercek tur programları için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 /13  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Schengen Vize ile seyahat İmkanı Yeşil pasaporta vizesiz 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: