Twitter
01 Mayıs özel 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Kapadokya" tur bedeli
Ref No : 174121
229,90 TL
350,00TL
liste
%34
indirim
120,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
5* Otel Konaklamalı Kapadokya Turu Ulaşım YP Konaklama Dahil
Ihlara Vadisi-Derinkuyu-Ürgüp–Uçhisar–Sinasos–Avanos–Güvercinlik–Paşabağ- Hacı Bektaş-i Veli Türbesi ve Müzesi

1.Gün Cuma                İstanbul-Kapadokya
20:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü  21:00 Mecidiyeköy Mado Önü,22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,22.15 Kartal Köprüsü Altı 23.15 Çayırova Mc.Donalds Önü, 24.00 İzmit Halkevi Önü hareket ile  normal hava ve yol koşullarında dört 8-9 sürecek otobüs yolculuğumuza başlıyoruz. Düzce,Bolu,Ankara,Aksaray,Nevşehir güzergahını takiben rehberimizin anlatımları eşliğinde sabah saatlerinde Aksaray Orhanağaçlı dinlenme tesislerine varıyoruz.

2.Gün  Cumartesi      Ihlara Vadisi,Derinkuyu,Ürgüp,Peri Bacaları
Orhanağaçlı tesilerinde alacağımız extra kahvaltı sonrası Kapadokya bölgesine hareket ediyor,Ihlara Vadisine ulaşıyor ve  gezimize başlıyoruz.Hasandağı volkanından püsküren lavların akarsu aşındırması sonucunda oluşan bir vadidir.Melendiz çayı,milyonlarca yıllık bir sürecin sonunda, 14 kilometre uzunluğunda ve yüksekliği yer yer 110 metreye ulaşan kanyon görünümlü bu vadiyi meydana getirmiştir.Ağaçaltı ve Yılanlı kilise gezilerimiz ve vadideki yürüşüyümüz sonrasında bölgeden ayrılıyoruz. Derinkuyu’ya  doğru yapacağımız yolculukta  nar krater gölünü görüyor ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Derinkuyu  yer altı şehri  gezimiz sırasında ,kiler,mutfak,sığınak,tüneller,mezarlar,su kuyusu,havalandırma bacası gibi katları geziyor olacağız. Derinkuyu gezimiz sonrası Peri bacalarına ismini veren Güvercinlik vadisine ulaşıyoruz. Güvercinlik vadisinde yer alan restaurant da açık büfe öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra). Öğle Yemeği sonrasında Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacalarında Fotoğraf Molası… Ürgüp İçinde Panoramik Şehir Turu Yapıp Eski Kaya Mimari İşçilik Örneklerinin Bütünleştiği Kayadan Oyma Rum Evlerini görüyoruz. Sonrasında Turasan Şarap Mahzenlerini geziyor  ve ikram edilen şarapların tadına bakıyoruz. Şarap alış verişi sonrası otelimize hareket ediyoruz.Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde. (Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Türk gecesine katılabilirler).

3.Gün   Pazar         Develi-Avanos-Uçhisar- Hacı Bektaş-i Veli Türbesi ve Müzesi-İstanbul
Otelde  alacağımız sabah kahvaltısın ardından çıkış işlemlerimizi yapıp otelimizden ayrılıyoruz.Dileyen Misafirlerimiz extra Balon Turuna katılabilirler. Yol güzergahımızda Develi vadide vereceğimiz fotoğraf molasını takiben Kızılırmak deltasındaki toprağın Avanoslu ustaların hünerleriyle bütünleştiği çanak&çömlek atölyelerini ziyaret ediyoruz. Avanos içinde yapacağımız panoramik turumuzu sonrasında  Onyx  yapım ve işleme atölyelerine uğruyoruz.Atölye gezilerimize ve alışveriş için verilen serbest zamanı takiben Paşabağa hareket ediyoruz. Paşa bağda verilen serbest zaman sonrasında bölgenin en yüksek noktası olan Uçhisar kalesine çıkıyoruz. Uçhisar kalesi gezimiz  sonrası extra alınacak  öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Horasan’da dünyaya gelen,13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-i Veli Müzesinde; Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu’yu (Nadar Avlusu) ve son olarak Çilehane'yi gezip İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.Kırıkkale, Ankara, İstanbul yol güzergahı üzerinden İstanbul’a varış. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu. 

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA 01 Mayıs özel 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Kapadokya" tur bedeli 199,90 TL
 • SINIRLI SAYIDA  01 Mayıs özel 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Kapadokya" tur bedeli 219,90 TL
 • 01 Mayıs özel 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Kapadokya" tur bedeli 229,90 TL

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz 75,00 TL fark ödemelidir.0-6 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 130 TL dir. 07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde  189,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • 5* Crystal Kaymaklı  otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama (sabah ve akşam yemeği).
 • Rehberlik hizmetleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • llk gün yolda alınan kahvaltı ve Öğlen yemekleri
 • Otelde extra harcamalar katılımcılara aittir.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Türk Gecesi,Balon turu gibi extra turlar.
 • Müze Kartı süresi dolmamış olanlar bu turda kullanabilirler.Müze kartı olmayan misafirlerin çıkarttırmaları tavsiye edilir.
 • Kapadokya bölgesinde ara transfer ücretleri ve Hacı Bektaş-ı Veli Gezisi  için kişi başı 35,00 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
1. Ekstra Tur : Türk Gecesi ( Haydari , Rus Salatası , Mercimek Köftesi , Şakşuka , Beyaz Peynir , Turşu , Pembe Sultan , Sigara Böreği , Barbunya Pilaki , Kuruyemiş , Patlamış Mısır , Pilaki , Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek ) (55-60 TL Fiyat ve Dönemsel olarak değişiklik gösterebilir) 

2. Ekstra Tur : Tura katılmak isteyen misafirlerimizi ile sabahın erken saatlerinde otelimizin lobisinden alıp balon turunun düzenleneceği kalkış alanına götüreceğiz. Balona binmeden önce siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan kahvaltı sizleri bekliyor olacak. Kahvaltıdan sonra balonların şişirilip ve uçuşa hazır hale getirildikten sonra uçuş emniyetiyle ilgili eğitimli pilotlar tarafından kısa bir bilgi alırsınız ve sonrasında balon sepetlerine binerek gökyüzüne doğru yolculuğunuz başlar.Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. 1 saat süren uçuşunuz boyunca günün doğuşuna ve yer yüzüne yayılışına, vadii içlerine girerek olağanüstü peri bacalarını, kayalardan oluşan değişik hayvan figürlerini ve vadii manzarasını kuş bakışı olarak seyre dalacağınız bir balon turu serüvenine tanıklık edeceksiniz.Balon turu uçuşunuz sona erdikten sonra sizin için hazırlanmış olan kutlama bölümüne geçiş yapıyor olacaksınız.Bu kutlamada sizin için şampanya patlatılıp ve deneyimli pilotlarımız tarafından isminize özel olarak imzalı hatıra uçuş sertifikaları verilmektedir.Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonunun bitimi ile birlikte tekrar konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz ve sizleri bu eşsiz ve tarifsiz ömür boyu asla unutamayacağınız anılarınız ile baş başa bırakırız.(275-300 TL  Dönemsel olarak değişiklik gösterebilir fikir amaçlı yaklaşık değerdir.) 

Not : Balon Turunu satışını bölgede  rehberinizen satın alabilirsiniz.

KAPADOKYA HAKKINDA

Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin dünyada en güzel bütünleştiği yerdir. Coğrafik olaylar Peribacaları'nı oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da, bu peribacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek binlerce yıllık yaşlı medeniyetlerin izlerini günümüze taşımıştır.Roma İmparatoru Augustus zamanında Antik Dönem yazarlarından Strabon 17 kitaplık 'Geographika' adlı kitabında (Anadolu XII,XIII,XIV) Kapadokya Bölgesi'nin sınırlarını güneyde Toros Dağları, batıda Aksaray, doğuda Malatya ve kuzeyde Doğu Karadeniz kıyılarına kadar uzanan geniş bir bölge olarak belirtir.Bu günkü Kapadokya Bölgesi Nevşehir,Aksaray, Niğde, Kayseri ve Kırşehir illerinin kapladığı alandır. Daha dar bir alan olan kayalık Kapadokya Bölgesi ise Uçhisar, Ürgüp, Avanos, Göreme, Derinkuyu, Kaymaklı, Ihlara ve çevresinden ibarettir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur . tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 
29 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasındaki tur programı için geçerlidir.
                                                           
.
Fırsata 2 kişilik odalarda kişi başı yarım pansiyon konaklama,ulaşım ve rehberlik dahildir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/12  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da 28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak
Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
www.tatilicinvariz.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: