Twitter
Nisan-Mayıs-Haziran-Ekim aylarında Geçerli 2 günlük Şehir merkezi Otel konaklamalı Selanik-Kavala turu kişi başı
Ref No : 150374
79,90 TL
160,00TL
liste
%50
indirim
80,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • kilise-ada-yunanistan
 • 08-iskece
 • 134678
 • jabiroo
 • kavala_altstadt_mit_festung
 • kavala-keramoti
 • maxresdefault
ÖNE ÇIKANLAR
1.Gün  Cuma Akşamı İstanbul – İpsala – Kavala  – Selanik

Siz Konuklarımızı  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 22.15 Beşiktaş Yıldız Camii, 23.00 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cumartesi  Kipi – Kavala –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 
2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,
 E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.

3.Gün  Pazar  Selanik-Kavala-İskeçe-Gümülcine-Dedeağaç    
  
Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket .iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve  şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman.Yemek sonrası İskeçe ,Gümülcine Dedeağaç’ın panaromik olarak görülmesi ve rehberimizin anlatımları eşliğinde  İpsala sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden İstanbul’a yolculuk.Gece İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;

 •  Mart-Kasım-Aralık aylarında geçerli 2 günlük Şehir dışı Otel konaklamalı Selanik-Kavala turu  kişi başı 69,90 TL
 •  Mart-Kasım-Aralık aylarında geçerli 2 günlük Şehir Merkezi Otel konaklamalı Selanik-Kavala turu  kişi başı 79,90 TL
 •  Nisan-Mayıs-Haziran-Ekim aylarında Geçerli 2 günlük Şehir dışı Otel konaklamalı Selanik-Kavala turu  kişi başı 69,90 TL
 • Nisan-Mayıs-Haziran-Ekim aylarında Geçerli 2 günlük Şehir merkezi Otel konaklamalı Selanik-Kavala turu  kişi başı 79,90 TL
      
Tek kişi , çocuk ve 3 . kişi ücretleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten 69  Tl fark  ve zorunlu ücretleri acenteye ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 65 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde iki kişilik oda da   1 gece oda kahvaltı konaklama.Şehir Dışı Sun Beach Veya benzeri otel,Merekezi Park,Abc, Vergina veya benzeri otel de 1 gece OK konaklama.

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Kalan Tur Bedeli,sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri için acenteye  kişi başı 45 €  ödenecek olup zorunludur,bu tutar kayıt işleminiz ile birlikte nakden acenteye ödenmelidir.
 • Yurt Dışı sigorta ücreti kişi başı 10 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.65 yaş üstü için 20 € dur.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 110 € dur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat Mart-10 Haziran ve 30 Eylül -18 Aralık Tarihleri arasında Her Cuma Hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.


Yeşil Pasaporta vizesizdir
Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: