Twitter
3 Günlük "Kapadokya & Hacı Bektaş-ı Veli Turu" Yarım Pansiyon Konaklama, Kahvaltı, Akşam Yemeği, Çevre Gezileri Ulaşım Dahil Kişi Başı 149 TL!
Bu fırsat 22 Nisan / 10 Haziran 2016 tarihleri arasında her cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 153796
149,00 TL
390,00TL
liste
%62
indirim
241TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
DÜNYANIN 8. HARİKASI KAPADOKYA

KAPADOKYA & HACI BEKTAŞ-I VELİ TURU

IHLARA VADİSİ – KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ – NAR KRATER GÖLÜ – ORTAHİSAR - ÜRGÜP – UÇHİSAR –AVANOS – GÜVERCİNLİK – PAŞABAĞ, HACI BEKTAŞ

EN GÜZEL AŞKLAR KAPADOKYADA BAŞLAR..!

1.Gün Cuma Akşam Hareket : İstanbul – İzmit – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray - Nevşehir


Siz Konuklarımızı Bakırköy Ömür Avm Önü 22:00, Beşiktaş Yıldız Camii Önü 22:30, Kadıköy Evlendirme Dairesi 23:00, Kartal Yemek Center Önü 23:30’da Alarak Zengin Tatil Bahçesi Araç İçi İkramları Eşliğinde Aksaray’a Olan Yolculuğumuza Başlıyoruz. Yaklaşık 8 Saat Süren Yolculuk Sonrasında Sabah Saatlerinde Aksaray Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesislerine Varış.


2.Gün Cumartesi : Aksaray – Ihlara Vadisi – Kaymaklı Yer Altı Şehri - Üç Güzel Peri Bacaları – Ürgüp – Dervent Vadisi


Verilen Mola Sonrasında Tesislerden Ayrılarak Tarihi İpek Yolu Üzerinden Kapadokya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Selime Kasabasında Verecek Olduğumuz Fotoğraf Molası Sonrasında Yaklaşık 20 dakika Yolculuk Sonrasında Ihlara Vadisine Ulaşıyoruz. Ihlara Vadisine Müze Giriş İşlemleri Sonrasında Girişimizi Gerçekleştirerek Gezimize Başlıyoruz. Ağaçaltı Kilisesi Ve Yılanlı Kilise Gezilerimiz Sonrasında Serbest Zaman. Verilen Serbest Zaman Sonrasında Aracımız İle Ihlara’dan Ayrılarak Kaymaklı İlçesine Doğru Yola Çıkıyoruz. Yol Güzergâhı Üzerinde Yer Alan Nar Krater Gölüne Uğruyoruz. Sizleri Büyüleyecek Manzarayı Fotoğraf Karelerinize Aldıktan Sonra Yolculuğumuza Kaymaklıya Doğru Devam Ediyoruz. Bir Yer Altı Şehrinde Olması Gereken Tüm Özellikleri Bünyesinde Barındıran Kaymaklı Yer Altı Şehri Gezimiz Sonrasında Kaymaklıdan Ayrılıyoruz. Kaymaklıdan Yola Çıkarak Peri Bacalarına İsmini Veren Güvercinlik Vadisine Ulaşıyoruz. Güvercinlik Vadisi Gezimizi Takiben Ortahisar Kasabasında Yer Alan Dedeefendi Restaurantta Öğle Yemeği Molası. (Ekstra 20 TL) Öğle Yemeği Sonrasında Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacalarında Fotoğraf Molası. Ürgüp İçinde Panoramik Şehir Turu yaptıktan sonra Turasan Şarap Mahzenlerini Gezip Bize İkram Edilen Şarapların Tadına Bakıyoruz. Alışveriş İmkanı Sonrası Develi Vadiye Hareket Ediyoruz. Develi Vadide verilen fotoğraf molası sonrasında Otele Hareket Ediyoruz. Otele Varış Ve Giriş İşlemleri Sonrasında Akşam Yemeği Ve Konaklama Otelimizde. (Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Türk Gecesine Katılabilirler 55 TL)


3.Gün Pazar : Avanos – Paşabağ – Uçhisar -  Hacı Bektaş-i Veli – Ankara – İstanbul


Oteldeki Kahvaltının Ardından Eşyalarımız İle Otelden Ayrılarak Paşabağlarına Hareket Ediyoruz. Paşabağlarında Verilen Fotoğraf Molası Sonrasında Kızılırmak Deltasındaki Toprağın Avanoslu Ustaların Hünerleriyle Bütünleştiği Çanak – Çömlek Atölyelerini Ziyaret ediyoruz. Daha Sonra Avanos İçinde Panoramik Tur Ardından Onyx Atölyelerine Uğruyoruz. Onyx Atölyelerinden Ayrılarak Bölgenin En Yüksek Noktası Olan Uçhisar Kalesine Çıkıyoruz. Uçhisar Kalesinden Ayrıldıktan Sonra Öğle Yemeği Molası. Öğle Yemeği İçin Verilen Süre Sonrasında Hacı Bektaş’a Hareket. Yaklaşık 45 Dk. Süren Yolculuk Sonrasında Hacı Bektaş’a Varış. Türbe Ziyareti Sonrasında Turumuzun Sonu ve Geri Dönüş Yolculuğu. Kırıkkale – Ankara – İstanbul Yol Güzergahı Üzerinden İstanbul’a Varış. Siz Konuklarımızı Aldığımız Noktalara Bırakarak Turumuzun Sonu. Bir Başka Tatil Bahçesi Turunda Görüşmek Üzere Vedalaşıyoruz.Tur Ücretine Dâhil Olan Hizmetlerimiz

 • Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri 

 • Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım

 • Zengin Tatil Bahçesi Araç İçi İkramları 

 • Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi

 • 1 Gece Yarım Pansiyon Peri Tower Hotel Vb. Otellerde Konaklama

 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği, 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz

 • Müze Ve Ören Yeri Girişleri (Bölgenin Yoğun Olması Sebebi İle Müze Kartlarınızı İstanbul’dan Alınız.) 

 • Tüm Öğle Yemekleri, İlk Gün Sabah Kahvaltısı Ve Son Gün Akşam Yemeği

 • Ekstra Eğlence Ve Turlar

 • Otelde Yapılacak Ekstralar

 • Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekle

 • Kişisel Harcamalar Ve Tipler.

 • Rezervasyon esnasında Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik, otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 80 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bahçesi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 22 Nisan / 10 Haziran 2016 tarihleri arasında her cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

EK HİZMET BEDELİ : 80 TL'dir ve 2 yaş üstü her misafirlerin ödemesi zorunludur.

Tek kişi konaklama yapmak isteyen misafirlerimizden: 50 TL oda farkı alınmaktadır.

0 – 2 Yaş KOLTUK ALINMADIĞINDA ücretsizdir.

3 - 6 yaş 119 TL'dir ve acenteye ödenir.

7 - 12 yaş 199 TL'dir ve acenteye ödenir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 350 09 42

EK HİZMET BEDELİ: 
Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, Şeb – i Aruz Tören Bileti otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 90 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.

Açıklamalar
Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.

Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez

Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Turlarımız 4077 Tüketici Kanununa ve Haklarına Uygun Olarak Hazırlanmıştır. 

Sema gösteri müsaitliğine göre tur detayında Gün Değişiklik gösterebilir.

Rezervasyon Detayları
info@tatilbahcesi.com.tr veya  0216 350 09 42 – 52 / GSM : 0541 354 34 69 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.

Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher’ını yanında Bulundurmayan Misafirlerimiz Tura Katılamayacaktır. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İptal Koşulları 
REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 7 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.

15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır

Tur Esnasında
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

Turun Otelleri 
5 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bahçesi
TR
0216 350 09 42
https://www.tatilbahcesi.com.tr
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: